GAVE CHOICE S.R.L.

GAVE CHOICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42990221, Nr. Reg. Com. J2020010842407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 1 septembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR SG. NIŢU VASILE, NR.51, PARTER. CAMERA NR.2. BIROUL NR.4, cod poștal 041542. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAVE CHOICE S.R.L.
CUI
42990221
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020010842407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 septembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR SG. NIŢU VASILE, NR.51, PARTER. CAMERA NR.2. BIROUL NR.4
Cod poștal
041542
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, GAVE CHOICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 388.913 lei, o pierdere netă de 31.545 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 298.741 lei2021 · Cifra de afaceri: 286.283 lei2022 · Cifra de afaceri: 283.867 lei2023 · Cifra de afaceri: 296.900 lei2024 · Cifra de afaceri: 299.446 lei2025 · Cifra de afaceri: 388.913 lei2020 · Profit net: 206.365 lei2021 · Profit net: 200.591 lei2022 · Profit net: 35.764 lei2023 · Profit net: 156.723 lei2024 · Profit net: 60.385 lei2025 · Profit net: −31.545 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 298.741 lei20202021: 286.283 lei20212022: 283.867 lei20222023: 296.900 lei20232024: 299.446 lei20242025: 388.913 lei389 mii2025
Profit net lei
2020: 206.365 lei206 mii20202021: 200.591 lei20212022: 35.764 lei20222023: 156.723 lei20232024: 60.385 lei20242025: −31.545 lei−32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GAVE CHOICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 388.913 lei în creștere față de 2024 −31.545 lei în scădere față de 2024 97.985 lei în scădere față de 2024 5 lei 150.788 lei 52.808 lei —
2024 299.446 lei în creștere față de 2023 60.385 lei în scădere față de 2023 102.999 lei în creștere față de 2023 5 lei 187.346 lei 84.352 lei 2 în creștere față de 2023
2023 296.900 lei în creștere față de 2022 156.723 lei în creștere față de 2022 81.129 lei în creștere față de 2022 5 lei 158.352 lei 77.228 lei 1
2022 283.867 lei în scădere față de 2021 35.764 lei în scădere față de 2021 76.329 lei în creștere față de 2021 5 lei 103.350 lei 27.026 lei 1
2021 286.283 lei în scădere față de 2020 200.591 lei în scădere față de 2020 2.249 lei în scădere față de 2020 — 108.247 lei 105.998 lei 1
2020 298.741 lei 206.365 lei 34.924 lei — 241.489 lei 206.565 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare