GAVIN MANAGEMENT S.R.L.

GAVIN MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41595208, Nr. Reg. Com. J2019011656409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 3 septembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR PRECIZIEI, NR.24, PAVILION ADMINISTRATIV. BIROUL NR.14, ET.1, cod poștal 062204. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAVIN MANAGEMENT S.R.L.
CUI
41595208
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019011656409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 septembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR PRECIZIEI, NR.24, PAVILION ADMINISTRATIV. BIROUL NR.14, ET.1
Cod poștal
062204
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, GAVIN MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.372.336 lei, un profit net de 1.101.167 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2019202020212023202420252019 · Cifra de afaceri: 746.835 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.041.236 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.087.968 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.321.942 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.337.182 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.372.336 lei2019 · Profit net: 723.088 lei2020 · Profit net: 977.667 lei2021 · Profit net: 1.022.976 lei2023 · Profit net: 1.066.000 lei2024 · Profit net: 1.073.122 lei2025 · Profit net: 1.101.167 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 746.835 lei20192020: 1.041.236 lei20202021: 1.087.968 lei20212023: 1.321.942 lei20232024: 1.337.182 lei20242025: 1.372.336 lei1,4 mil.2025
Profit net lei
2019: 723.088 lei20192020: 977.667 lei20202021: 1.022.976 lei20212023: 1.066.000 lei20232024: 1.073.122 lei20242025: 1.101.167 lei1,1 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru GAVIN MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.372.336 lei în creștere față de 2024 1.101.167 lei în creștere față de 2024 313.792 lei în creștere față de 2024 — 1.415.199 lei 1.101.407 lei 1
2024 1.337.182 lei în creștere față de 2023 1.073.122 lei în creștere față de 2023 278.957 lei în creștere față de 2023 — 1.352.319 lei 1.073.362 lei 1
2023 1.321.942 lei în creștere față de 2021 1.066.000 lei în creștere față de 2021 182.431 lei în creștere față de 2021 — 1.248.671 lei 1.066.240 lei 1
2021 1.087.968 lei în creștere față de 2020 1.022.976 lei în creștere față de 2020 44.225 lei în creștere față de 2020 — 1.067.441 lei 1.023.216 lei 1
2020 1.041.236 lei în creștere față de 2019 977.667 lei în creștere față de 2019 39.071 lei în creștere față de 2019 — 1.016.978 lei 977.907 lei 1
2019 746.835 lei 723.088 lei 16.766 lei — 740.054 lei 723.288 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare