GAVRO TEAM CO S.R.L.

GAVRO TEAM CO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 42347898, Nr. Reg. Com. J08/493/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7120 - Activitati de testari si analize tehnice. Societatea a fost înființată la data de 2 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. IZVOR, NR.33, BIROU 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAVRO TEAM CO S.R.L.
CUI
42347898
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/493/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 martie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. CODLEA, STR. IZVOR, NR.33, BIROU 1.
Cod CAEN
7120
Domeniu de activitate
Activitati de testari si analize tehnice

Situații financiare

În 2025, GAVRO TEAM CO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 156.360 lei, o pierdere netă de 8.946 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 52.162 lei2022 · Cifra de afaceri: 61.540 lei2023 · Cifra de afaceri: 100.040 lei2024 · Cifra de afaceri: 127.640 lei2025 · Cifra de afaceri: 156.360 lei2020 · Profit net: −8.820 lei2021 · Profit net: −1.364 lei2022 · Profit net: −6.737 lei2023 · Profit net: 20.133 lei2024 · Profit net: 25.870 lei2025 · Profit net: −8.946 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 52.162 lei20212022: 61.540 lei20222023: 100.040 lei20232024: 127.640 lei20242025: 156.360 lei156 mii2025
Profit net lei
2020: −8.820 lei20202021: −1.364 lei20212022: −6.737 lei20222023: 20.133 lei20232024: 25.870 lei26 mii20242025: −8.946 lei−9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GAVRO TEAM CO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 156.360 lei în creștere față de 2024 −8.946 lei în scădere față de 2024 15.220 lei în creștere față de 2024 78.205 lei 24.110 lei 87.095 lei 2 în creștere față de 2024
2024 127.640 lei în creștere față de 2023 25.870 lei în creștere față de 2023 12.492 lei în scădere față de 2023 60.373 lei 48.160 lei 96.041 lei 1
2023 100.040 lei în creștere față de 2022 20.133 lei în creștere față de 2022 86.190 lei în scădere față de 2022 68.669 lei 20.933 lei 3.412 lei 1
2022 61.540 lei în creștere față de 2021 −6.737 lei în scădere față de 2021 99.469 lei în creștere față de 2021 72.193 lei 10.555 lei −16.721 lei 1
2021 52.162 lei −1.364 lei în creștere față de 2020 99.035 lei în creștere față de 2020 82.758 lei 6.293 lei −9.984 lei 1
2020 — −8.820 lei 73.500 lei — 64.880 lei −8.620 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare