GAZE INDUSTRIALE MURES S.R.L.

GAZE INDUSTRIALE MURES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38753804, Nr. Reg. Com. J2018000112267. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4612 - Intermedieri in comertul cu combustibili, minereuri, metale si produse chimice pentru industrie. Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BARAJULUI, NR.8, cod poștal 540191. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAZE INDUSTRIALE MURES S.R.L.
CUI
38753804
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000112267
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2018
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. BARAJULUI, NR.8
Cod poștal
540191
Cod CAEN
4612
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu combustibili, minereuri, metale si produse chimice pentru industrie

Situații financiare

În 2025, GAZE INDUSTRIALE MURES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.566.032 lei, un profit net de 636.500 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 75.407 lei2019 · Cifra de afaceri: 515.785 lei2020 · Cifra de afaceri: 716.928 lei2021 · Cifra de afaceri: 511.044 lei2022 · Cifra de afaceri: 771.436 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.415.040 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.458.767 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.566.032 lei2018 · Profit net: 40.044 lei2019 · Profit net: 340.427 lei2020 · Profit net: 305.260 lei2021 · Profit net: 168.373 lei2022 · Profit net: 438.379 lei2023 · Profit net: 583.998 lei2024 · Profit net: 454.326 lei2025 · Profit net: 636.500 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 75.407 lei'182019: 515.785 lei'192020: 716.928 lei'202021: 511.044 lei'212022: 771.436 lei'222023: 1.415.040 lei'232024: 1.458.767 lei'242025: 1.566.032 lei1,6 mil.'25
Profit net lei
2018: 40.044 lei'182019: 340.427 lei'192020: 305.260 lei'202021: 168.373 lei'212022: 438.379 lei'222023: 583.998 lei'232024: 454.326 lei'242025: 636.500 lei637 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GAZE INDUSTRIALE MURES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.566.032 lei în creștere față de 2024 636.500 lei în creștere față de 2024 886.893 lei în creștere față de 2024 2.405.792 lei 1.920.646 lei 1.873.498 lei 5
2024 1.458.767 lei în creștere față de 2023 454.326 lei în scădere față de 2023 755.782 lei în scădere față de 2023 3.094.974 lei 872.663 lei 1.236.998 lei 5 în scădere față de 2023
2023 1.415.040 lei în creștere față de 2022 583.998 lei în creștere față de 2022 3.252.225 lei în creștere față de 2022 3.271.645 lei 2.874.379 lei 782.672 lei 6 în creștere față de 2022
2022 771.436 lei în creștere față de 2021 438.379 lei în creștere față de 2021 174.577 lei în scădere față de 2021 85.615 lei 597.637 lei 508.675 lei 4
2021 511.044 lei în scădere față de 2020 168.373 lei în scădere față de 2020 185.610 lei în creștere față de 2020 23.149 lei 832.766 lei 670.305 lei 4
2020 716.928 lei în creștere față de 2019 305.260 lei în scădere față de 2019 78.151 lei în creștere față de 2019 30.057 lei 550.025 lei 501.931 lei 4 în creștere față de 2019
2019 515.785 lei în creștere față de 2018 340.427 lei în creștere față de 2018 63.715 lei în creștere față de 2018 14.552 lei 434.334 lei 380.671 lei 3 în creștere față de 2018
2018 75.407 lei 40.044 lei 18.609 lei — 63.353 lei 40.244 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare