GAZELLE SOLUTIONS S.R.L.

GAZELLE SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42335010, Nr. Reg. Com. J40/2937/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 27 februarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. POET CONSTANTIN BUZDUGAN, NR.5, PARTER, AP.1 BOXA 2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GAZELLE SOLUTIONS S.R.L.
CUI
42335010
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/2937/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 februarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. POET CONSTANTIN BUZDUGAN, NR.5, PARTER, AP.1 BOXA 2
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, GAZELLE SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.252 lei, o pierdere netă de 1.152 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−30 mii−20 mii−10 mii010 mii20 mii30 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 221 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.515 lei2022 · Cifra de afaceri: 21.890 lei2023 · Cifra de afaceri: 17.497 lei2024 · Cifra de afaceri: 17.718 lei2025 · Cifra de afaceri: 21.252 lei2020 · Profit net: −2.271 lei2021 · Profit net: −1.885 lei2022 · Profit net: 5.594 lei2023 · Profit net: −21.451 lei2024 · Profit net: −6.957 lei2025 · Profit net: −1.152 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 221 lei20202021: 7.515 lei20212022: 21.890 lei22 mii20222023: 17.497 lei20232024: 17.718 lei20242025: 21.252 lei21 mii2025
Profit net lei
2020: −2.271 lei20202021: −1.885 lei20212022: 5.594 lei6 mii20222023: −21.451 lei−21 mii20232024: −6.957 lei20242025: −1.152 lei−1 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GAZELLE SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 21.252 lei în creștere față de 2024 −1.152 lei în creștere față de 2024 46.809 lei în creștere față de 2024 1.438 lei 18.670 lei −26.701 lei —
2024 17.718 lei în creștere față de 2023 −6.957 lei în creștere față de 2023 46.424 lei în creștere față de 2023 1.764 lei 19.111 lei −25.549 lei —
2023 17.497 lei în scădere față de 2022 −21.451 lei în scădere față de 2022 44.309 lei în creștere față de 2022 2.089 lei 23.476 lei −18.593 lei —
2022 21.890 lei în creștere față de 2021 5.594 lei în creștere față de 2021 22.876 lei în creștere față de 2021 2.415 lei 23.319 lei 2.858 lei —
2021 7.515 lei în creștere față de 2020 −1.885 lei în creștere față de 2020 9.341 lei în creștere față de 2020 12 lei 6.593 lei −2.736 lei —
2020 221 lei −2.271 lei 4.246 lei 84 lei 3.311 lei −851 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare