G&C COMPENSATION S.R.L.

Radiată din 3 octombrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

G&C COMPENSATION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38626991, Nr. Reg. Com. J2017020833404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR AVIONULUI, NR.26, BIROUL A, ET.1, cod poștal 014336. Societatea este radiată din data de 3 octombrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
G&C COMPENSATION S.R.L.
CUI
38626991
Stare
Radiată din 3 octombrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2017020833404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR AVIONULUI, NR.26, BIROUL A, ET.1
Cod poștal
014336
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2024, G&C COMPENSATION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 65.427 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 2.369.080 lei2020 · Cifra de afaceri: 337.605 lei2018 · Profit net: 2.256.253 lei2019 · Profit net: 592.631 lei2020 · Profit net: 319.007 lei2021 · Profit net: −157 lei2022 · Profit net: −109.428 lei2023 · Profit net: −48.144 lei2024 · Profit net: −65.427 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.369.080 lei2,4 mil.20182020: 337.605 lei338 mii2020
Profit net lei
2018: 2.256.253 lei2,3 mil.20182019: 592.631 lei20192020: 319.007 lei20202021: −157 lei20212022: −109.428 lei−109 mii20222023: −48.144 lei20232024: −65.427 lei−65 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru G&C COMPENSATION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −65.427 lei în scădere față de 2023 395 lei în scădere față de 2023 — 16.347 lei 15.952 lei 1
2023 — −48.144 lei în creștere față de 2022 11.860 lei în scădere față de 2022 — 587.141 lei 575.281 lei 1
2022 — −109.428 lei în scădere față de 2021 813.064 lei în creștere față de 2021 — 1.434.889 lei 623.425 lei 1
2021 — −157 lei în scădere față de 2020 13.721 lei în creștere față de 2020 — 1.535.733 lei 1.522.326 lei 1
2020 337.605 lei 319.007 lei în scădere față de 2019 12.289 lei în creștere față de 2019 420 lei 1.533.477 lei 1.522.483 lei 1
2019 — 592.631 lei în scădere față de 2018 11.468 lei în scădere față de 2018 2.101 lei 1.212.843 lei 1.203.476 lei 1
2018 2.369.080 lei 2.256.253 lei 63.418 lei — 2.319.871 lei 2.256.453 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare