GCM GIGI URSU S.R.L.

Radiată din 19 septembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

GCM GIGI URSU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 41005528, Nr. Reg. Com. J39/578/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 18 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, ORŞ. ODOBEŞTI, STR. LIBERTĂŢII, NR.107-109, cod poștal 625300. Societatea este radiată din data de 19 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GCM GIGI URSU S.R.L.
CUI
41005528
Stare
Radiată din 19 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J39/578/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 aprilie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, ORŞ. ODOBEŞTI, STR. LIBERTĂŢII, NR.107-109
Cod poștal
625300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, GCM GIGI URSU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.019.205 lei, o pierdere netă de 281.251 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 61.952 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.319.298 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.443.030 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.019.205 lei2019 · Profit net: −26.095 lei2020 · Profit net: −153.052 lei2021 · Profit net: 334.483 lei2022 · Profit net: 871.902 lei2023 · Profit net: −281.251 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 61.952 lei20202021: 1.319.298 lei20212022: 1.443.030 lei1,4 mil.20222023: 1.019.205 lei1,0 mil.2023
Profit net lei
2019: −26.095 lei20192020: −153.052 lei20202021: 334.483 lei20212022: 871.902 lei872 mii20222023: −281.251 lei−281 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru GCM GIGI URSU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 1.019.205 lei în scădere față de 2022 −281.251 lei în scădere față de 2022 1.101.148 lei în creștere față de 2022 5.614 lei 814.483 lei −281.051 lei 5
2022 1.443.030 lei în creștere față de 2021 871.902 lei în creștere față de 2021 178.001 lei în creștere față de 2021 10.114 lei 1.039.989 lei 872.102 lei 5 în creștere față de 2021
2021 1.319.298 lei în creștere față de 2020 334.483 lei în creștere față de 2020 86.108 lei în scădere față de 2020 77.082 lei 266.682 lei 155.536 lei 2
2020 61.952 lei în creștere față de 2019 −153.052 lei în scădere față de 2019 166.333 lei în creștere față de 2019 113.520 lei 18.028 lei −178.947 lei 2
2019 0 lei −26.095 lei 9.479 lei 105.384 lei 2.787 lei −25.895 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare