GENERAL CONSTRUCT TANCĂU S.R.L.

Radiată din 8 iunie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

GENERAL CONSTRUCT TANCĂU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 39164610, Nr. Reg. Com. J39/290/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 11 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. LIBERTĂŢII, BL.13, SC.1, AP.4, cod poștal 625100. Societatea este radiată din data de 8 iunie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GENERAL CONSTRUCT TANCĂU S.R.L.
CUI
39164610
Stare
Radiată din 8 iunie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J39/290/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 aprilie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. ADJUD, STR. LIBERTĂŢII, BL.13, SC.1, AP.4
Cod poștal
625100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, GENERAL CONSTRUCT TANCĂU S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 23.651 lei2019 · Cifra de afaceri: 31.707 lei2020 · Cifra de afaceri: 170.235 lei2021 · Cifra de afaceri: 85.420 lei2022 · Cifra de afaceri: 58.237 lei2023 · Cifra de afaceri: 29.041 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2018 · Profit net: −13.530 lei2019 · Profit net: 37 lei2020 · Profit net: 30.848 lei2021 · Profit net: −85.095 lei2022 · Profit net: 2.713 lei2023 · Profit net: −6.346 lei2024 · Profit net: 278 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 23.651 lei20182019: 31.707 lei20192020: 170.235 lei170 mii20202021: 85.420 lei20212022: 58.237 lei20222023: 29.041 lei20232024: 5.000 lei5 mii2024
Profit net lei
2018: −13.530 lei'182019: 37 lei'192020: 30.848 lei31 mii'202021: −85.095 lei−85 mii'212022: 2.713 lei'222023: −6.346 lei'232024: 278 lei'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru GENERAL CONSTRUCT TANCĂU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — — 0 lei —
2024 5.000 lei în scădere față de 2023 278 lei în creștere față de 2023 70.895 lei în scădere față de 2023 — — −70.895 lei —
2023 29.041 lei în scădere față de 2022 −6.346 lei în scădere față de 2022 79.420 lei în creștere față de 2022 368 lei 7.879 lei −71.173 lei 1 în scădere față de 2022
2022 58.237 lei în scădere față de 2021 2.713 lei în creștere față de 2021 75.883 lei în scădere față de 2021 3.326 lei 7.730 lei −64.827 lei 2
2021 85.420 lei în scădere față de 2020 −85.095 lei în scădere față de 2020 89.418 lei în creștere față de 2020 10.426 lei 11.452 lei −67.540 lei 2 în creștere față de 2020
2020 170.235 lei în creștere față de 2019 30.848 lei în creștere față de 2019 40.249 lei în creștere față de 2019 17.526 lei 40.278 lei 17.555 lei 1
2019 31.707 lei în creștere față de 2018 37 lei în creștere față de 2018 18.847 lei în creștere față de 2018 368 lei 5.186 lei −13.293 lei 1
2018 23.651 lei −13.530 lei 15.059 lei 368 lei 1.361 lei −13.330 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare