GENERAL INTERVAS S.R.L.

GENERAL INTERVAS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 42060881, Nr. Reg. Com. J2019002001043. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4649 - Comert cu ridicata al altor bunuri de uz gospodaresc. Societatea a fost înființată la data de 24 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. BUCEGI, NR.119, SC.A, AP.26, cod poștal 600331. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GENERAL INTERVAS S.R.L.
CUI
42060881
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002001043
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 decembrie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. BUCEGI, NR.119, SC.A, AP.26
Cod poștal
600331
Cod CAEN
4649
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al altor bunuri de uz gospodaresc

Situații financiare

În 2025, GENERAL INTERVAS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.928.737 lei, un profit net de 85.866 lei și un număr mediu de 11 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 4.636.150 lei2021 · Cifra de afaceri: 9.237.184 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.313.316 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.628.276 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.549.037 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.928.737 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 248.614 lei2021 · Profit net: 287.527 lei2022 · Profit net: 107.507 lei2023 · Profit net: 54.467 lei2024 · Profit net: 35.369 lei2025 · Profit net: 85.866 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 4.636.150 lei20202021: 9.237.184 lei20212022: 10.313.316 lei10,3 mil.20222023: 7.628.276 lei20232024: 6.549.037 lei20242025: 6.928.737 lei6,9 mil.2025
Profit net lei
2019: 0 lei20192020: 248.614 lei20202021: 287.527 lei288 mii20212022: 107.507 lei20222023: 54.467 lei20232024: 35.369 lei20242025: 85.866 lei86 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GENERAL INTERVAS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.928.737 lei în creștere față de 2024 85.866 lei în creștere față de 2024 4.631.973 lei în creștere față de 2024 304.490 lei 5.147.034 lei 819.551 lei 11
2024 6.549.037 lei în scădere față de 2023 35.369 lei în scădere față de 2023 4.350.936 lei în creștere față de 2023 173.007 lei 4.911.606 lei 733.685 lei 11 în scădere față de 2023
2023 7.628.276 lei în scădere față de 2022 54.467 lei în scădere față de 2022 4.192.902 lei în creștere față de 2022 408.243 lei 4.482.971 lei 698.316 lei 14 în scădere față de 2022
2022 10.313.316 lei în creștere față de 2021 107.507 lei în scădere față de 2021 3.929.834 lei în creștere față de 2021 690.944 lei 3.892.988 lei 643.848 lei 28 în creștere față de 2021
2021 9.237.184 lei în creștere față de 2020 287.527 lei în creștere față de 2020 3.343.732 lei în creștere față de 2020 793.861 lei 3.086.212 lei 536.341 lei 26 în creștere față de 2020
2020 4.636.150 lei 248.614 lei în creștere față de 2019 2.441.514 lei în creștere față de 2019 14.119 lei 2.676.209 lei 248.814 lei 13 în creștere față de 2019
2019 — 0 lei 150 lei 135 lei 215 lei 200 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare