GENTLEMANS BARBER S.R.L.

GENTLEMANS BARBER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 44018069, Nr. Reg. Com. J2021000425381. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 martie 2021. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT VOICEŞTI COM. VOICEŞTI, STR. EROILOR, NR.155, cod poștal 247745. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GENTLEMANS BARBER S.R.L.
CUI
44018069
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021000425381
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 martie 2021
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT VOICEŞTI COM. VOICEŞTI, STR. EROILOR, NR.155
Cod poștal
247745
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, GENTLEMANS BARBER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.280 lei, un profit net de 2.504 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
02 mii4 mii6 mii8 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 4.465 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.555 lei2023 · Cifra de afaceri: 4.520 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.790 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.280 lei2021 · Profit net: 3.532 lei2022 · Profit net: 4.633 lei2023 · Profit net: 3.228 lei2024 · Profit net: 4.736 lei2025 · Profit net: 2.504 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 4.465 lei20212022: 6.555 lei7 mii20222023: 4.520 lei20232024: 5.790 lei20242025: 6.280 lei6 mii2025
Profit net lei
2021: 3.532 lei20212022: 4.633 lei20222023: 3.228 lei20232024: 4.736 lei5 mii20242025: 2.504 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GENTLEMANS BARBER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.280 lei în creștere față de 2024 2.504 lei în scădere față de 2024 6.583 lei în creștere față de 2024 — 12.546 lei 5.963 lei —
2024 5.790 lei în creștere față de 2023 4.736 lei în creștere față de 2023 324 lei în creștere față de 2023 — 16.653 lei 16.329 lei —
2023 4.520 lei în scădere față de 2022 3.228 lei în scădere față de 2022 208 lei în creștere față de 2022 — 11.801 lei 11.593 lei —
2022 6.555 lei în creștere față de 2021 4.633 lei în creștere față de 2021 17 lei în scădere față de 2021 10 lei 8.372 lei 8.365 lei —
2021 4.465 lei 3.532 lei 57 lei 122 lei 3.667 lei 3.732 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare