GENTLY CLEAN S.R.L.

GENTLY CLEAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40083331, Nr. Reg. Com. J2018004927120. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8123 - Activitati specializate de curatenie a cladirilor, mijloacelor de transport, masini si utilaje industriale. Societatea a fost înființată la data de 31 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI, NR.137, SC.1, AP.7, cod poștal 400524. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GENTLY CLEAN S.R.L.
CUI
40083331
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004927120
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 octombrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. FLOREŞTI, NR.137, SC.1, AP.7
Cod poștal
400524
Cod CAEN
8123
Domeniu de activitate
Activitati specializate de curatenie a cladirilor, mijloacelor de transport, masini si utilaje industriale

Situații financiare

În 2025, GENTLY CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 222.350 lei, un profit net de 52.026 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 8.670 lei2019 · Cifra de afaceri: 75.458 lei2020 · Cifra de afaceri: 77.649 lei2021 · Cifra de afaceri: 70.518 lei2022 · Cifra de afaceri: 105.444 lei2023 · Cifra de afaceri: 134.720 lei2024 · Cifra de afaceri: 229.950 lei2025 · Cifra de afaceri: 222.350 lei2018 · Profit net: −3.599 lei2019 · Profit net: 19.871 lei2020 · Profit net: 41.511 lei2021 · Profit net: −20.618 lei2022 · Profit net: 12.243 lei2023 · Profit net: 14.208 lei2024 · Profit net: 86.267 lei2025 · Profit net: 52.026 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 8.670 lei'182019: 75.458 lei'192020: 77.649 lei'202021: 70.518 lei'212022: 105.444 lei'222023: 134.720 lei'232024: 229.950 lei230 mii'242025: 222.350 lei222 mii'25
Profit net lei
2018: −3.599 lei'182019: 19.871 lei'192020: 41.511 lei'202021: −20.618 lei−21 mii'212022: 12.243 lei'222023: 14.208 lei'232024: 86.267 lei86 mii'242025: 52.026 lei52 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GENTLY CLEAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 222.350 lei în scădere față de 2024 52.026 lei în scădere față de 2024 31.215 lei în scădere față de 2024 104.486 lei 38.077 lei 111.348 lei 1
2024 229.950 lei în creștere față de 2023 86.267 lei în creștere față de 2023 61.212 lei în creștere față de 2023 28.615 lei 119.104 lei 86.507 lei 1
2023 134.720 lei în creștere față de 2022 14.208 lei în creștere față de 2022 4.226 lei în creștere față de 2022 24.868 lei 27.957 lei 48.599 lei 1
2022 105.444 lei în creștere față de 2021 12.243 lei în creștere față de 2021 3.936 lei în scădere față de 2021 28.079 lei 25.465 lei 49.608 lei 1
2021 70.518 lei în scădere față de 2020 −20.618 lei în scădere față de 2020 4.503 lei în creștere față de 2020 31.290 lei 10.578 lei 37.365 lei 1
2020 77.649 lei în creștere față de 2019 41.511 lei în creștere față de 2019 3.815 lei în scădere față de 2019 25.987 lei 35.812 lei 57.984 lei —
2019 75.458 lei în creștere față de 2018 19.871 lei în creștere față de 2018 9.727 lei în scădere față de 2018 20.812 lei 5.387 lei 16.472 lei —
2018 8.670 lei −3.599 lei 27.587 lei 20.210 lei 3.978 lei −3.399 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare