GEO RECOVERY S.R.L.

GEO RECOVERY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42245162, Nr. Reg. Com. J2020000205263. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5612 - Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure. Societatea a fost înființată la data de 11 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT IBĂNEŞTI COM. IBĂNEŞTI, IBĂNEŞTI, NR.153, cod poștal 547325. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GEO RECOVERY S.R.L.
CUI
42245162
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000205263
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 februarie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT IBĂNEŞTI COM. IBĂNEŞTI, IBĂNEŞTI, NR.153
Cod poștal
547325
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5612
Domeniu de activitate
Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure

Situații financiare

În 2025, GEO RECOVERY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 88.605 lei, un profit net de 9.010 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 196.300 lei2022 · Cifra de afaceri: 127.614 lei2023 · Cifra de afaceri: 120.012 lei2024 · Cifra de afaceri: 145.290 lei2025 · Cifra de afaceri: 88.605 lei2021 · Profit net: 53.214 lei2022 · Profit net: 23.153 lei2023 · Profit net: 16.609 lei2024 · Profit net: −3.944 lei2025 · Profit net: 9.010 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 196.300 lei196 mii20212022: 127.614 lei20222023: 120.012 lei20232024: 145.290 lei20242025: 88.605 lei89 mii2025
Profit net lei
2021: 53.214 lei53 mii20212022: 23.153 lei20222023: 16.609 lei20232024: −3.944 lei−4 mii20242025: 9.010 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GEO RECOVERY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 88.605 lei în scădere față de 2024 9.010 lei în creștere față de 2024 7.012 lei în creștere față de 2024 16.653 lei 10.302 lei 19.943 lei —
2024 145.290 lei în creștere față de 2023 −3.944 lei în scădere față de 2023 2.458 lei în scădere față de 2023 16.653 lei 88.960 lei 103.155 lei —
2023 120.012 lei în scădere față de 2022 16.609 lei în scădere față de 2022 2.974 lei în scădere față de 2022 16.653 lei 93.420 lei 107.099 lei —
2022 127.614 lei în scădere față de 2021 23.153 lei în scădere față de 2021 4.702 lei în scădere față de 2021 14.635 lei 80.557 lei 90.490 lei —
2021 196.300 lei 53.214 lei 10.568 lei 10.378 lei 67.527 lei 67.337 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare