GEPAS SHOES S.R.L.

GEPAS SHOES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40748389, Nr. Reg. Com. J2019000367282. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. POPA ŞAPCĂ, NR.56, cod poștal 235100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GEPAS SHOES S.R.L.
CUI
40748389
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000367282
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 martie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, ORŞ. BALŞ, STR. POPA ŞAPCĂ, NR.56
Cod poștal
235100
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, GEPAS SHOES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.546.673 lei, un profit net de 161.571 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.084.404 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.719.215 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.268.148 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.838.388 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.032.682 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.806.933 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.546.673 lei2019 · Profit net: 1.279 lei2020 · Profit net: −36.398 lei2021 · Profit net: 11.652 lei2022 · Profit net: 113.599 lei2023 · Profit net: 76.611 lei2024 · Profit net: 82.898 lei2025 · Profit net: 161.571 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.084.404 lei20192020: 1.719.215 lei20202021: 2.268.148 lei20212022: 2.838.388 lei20222023: 3.032.682 lei20232024: 3.806.933 lei20242025: 4.546.673 lei4,5 mil.2025
Profit net lei
2019: 1.279 lei20192020: −36.398 lei−36 mii20202021: 11.652 lei20212022: 113.599 lei20222023: 76.611 lei20232024: 82.898 lei20242025: 161.571 lei162 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GEPAS SHOES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.546.673 lei în creștere față de 2024 161.571 lei în creștere față de 2024 1.854.805 lei în scădere față de 2024 16.047 lei 2.250.031 lei 411.412 lei 2 în creștere față de 2024
2024 3.806.933 lei în creștere față de 2023 82.898 lei în creștere față de 2023 2.132.457 lei în creștere față de 2023 16.364 lei 2.365.934 lei 249.841 lei 1
2023 3.032.682 lei în creștere față de 2022 76.611 lei în scădere față de 2022 1.407.860 lei în creștere față de 2022 37.298 lei 1.537.505 lei 166.943 lei 1
2022 2.838.388 lei în creștere față de 2021 113.599 lei în creștere față de 2021 900.149 lei în creștere față de 2021 41.031 lei 949.450 lei 90.332 lei 1
2021 2.268.148 lei în creștere față de 2020 11.652 lei în creștere față de 2020 747.679 lei în creștere față de 2020 55.757 lei 668.655 lei −23.267 lei 1
2020 1.719.215 lei în creștere față de 2019 −36.398 lei în scădere față de 2019 537.803 lei în creștere față de 2019 61.185 lei 441.699 lei −34.919 lei 1
2019 1.084.404 lei 1.279 lei 271.198 lei 2.497 lei 270.180 lei 1.479 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare