GERVIX SOLUTION S.R.L.

GERVIX SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41194184, Nr. Reg. Com. J2019000643302. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4684 - Lucrari de ipsoserie. Societatea a fost înființată la data de 29 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, BLD. 25 OCTOMBRIE, NR.61. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GERVIX SOLUTION S.R.L.
CUI
41194184
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000643302
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 mai 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. CAREI, BLD. 25 OCTOMBRIE, NR.61
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4684
Domeniu de activitate
Lucrari de ipsoserie

Situații financiare

În 2025, GERVIX SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.516.580 lei, un profit net de 479.120 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 200.878 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.062.564 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.345.669 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.179.679 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.873.890 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.338.353 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.516.580 lei2019 · Profit net: 9.382 lei2020 · Profit net: 185.684 lei2021 · Profit net: 293.367 lei2022 · Profit net: 464.312 lei2023 · Profit net: 398.132 lei2024 · Profit net: 431.994 lei2025 · Profit net: 479.120 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 200.878 lei20192020: 1.062.564 lei20202021: 2.345.669 lei20212022: 3.179.679 lei20222023: 2.873.890 lei20232024: 3.338.353 lei20242025: 3.516.580 lei3,5 mil.2025
Profit net lei
2019: 9.382 lei20192020: 185.684 lei20202021: 293.367 lei20212022: 464.312 lei20222023: 398.132 lei20232024: 431.994 lei20242025: 479.120 lei479 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GERVIX SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.516.580 lei în creștere față de 2024 479.120 lei în creștere față de 2024 1.317.376 lei în creștere față de 2024 1.027.296 lei 918.565 lei 629.414 lei 3
2024 3.338.353 lei în creștere față de 2023 431.994 lei în creștere față de 2023 962.496 lei în creștere față de 2023 985.937 lei 1.014.476 lei 1.038.846 lei 3
2023 2.873.890 lei în scădere față de 2022 398.132 lei în scădere față de 2022 912.710 lei în creștere față de 2022 878.045 lei 837.219 lei 803.483 lei 3
2022 3.179.679 lei în creștere față de 2021 464.312 lei în creștere față de 2021 746.987 lei în creștere față de 2021 724.546 lei 681.486 lei 659.974 lei 3
2021 2.345.669 lei în creștere față de 2020 293.367 lei în creștere față de 2020 454.682 lei în creștere față de 2020 118.752 lei 823.634 lei 488.633 lei 3 în creștere față de 2020
2020 1.062.564 lei în creștere față de 2019 185.684 lei în creștere față de 2019 228.348 lei în creștere față de 2019 83.994 lei 339.142 lei 195.266 lei 1
2019 200.878 lei 9.382 lei 49.274 lei 63 lei 58.693 lei 9.582 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare