GET FIT WITH VULTUREII S.R.L.

Radiată din 12 martie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

GET FIT WITH VULTUREII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42363907, Nr. Reg. Com. J26/348/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8551 - invatamant in domeniul sportiv si recreational. Societatea a fost înființată la data de 5 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. CUTEZANŢEI, NR.48, ET.3, AP.8. Societatea este radiată din data de 12 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GET FIT WITH VULTUREII S.R.L.
CUI
42363907
Stare
Radiată din 12 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J26/348/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 martie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. CUTEZANŢEI, NR.48, ET.3, AP.8
Cod CAEN
8551
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul sportiv si recreational

Situații financiare

În 2024, GET FIT WITH VULTUREII S.R.L. a raportat o pierdere netă de 293 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 299.700 lei2021 · Cifra de afaceri: 299.470 lei2022 · Cifra de afaceri: 299.125 lei2020 · Profit net: 288.922 lei2021 · Profit net: 286.710 lei2022 · Profit net: 277.759 lei2023 · Profit net: −3.481 lei2024 · Profit net: −293 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 299.700 lei300 mii20202021: 299.470 lei20212022: 299.125 lei299 mii2022
Profit net lei
2020: 288.922 lei289 mii20202021: 286.710 lei20212022: 277.759 lei20222023: −3.481 lei−3 mii20232024: −293 lei−2932024
Indicatori financiari pe ani pentru GET FIT WITH VULTUREII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −293 lei în creștere față de 2023 293 lei în scădere față de 2023 — — −293 lei —
2023 — −3.481 lei în scădere față de 2022 14.673 lei în creștere față de 2022 — 11.792 lei −2.881 lei 1
2022 299.125 lei în scădere față de 2021 277.759 lei în scădere față de 2021 4.004 lei în creștere față de 2021 — 282.363 lei 278.359 lei 1
2021 299.470 lei în scădere față de 2020 286.710 lei în scădere față de 2020 220 lei în creștere față de 2020 — 287.430 lei 287.210 lei 1
2020 299.700 lei 288.922 lei 0 lei — 289.422 lei 289.422 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare