GEVARO INTERMONTAGE S.R.L.

Inactivă fiscal din 13 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

GEVARO INTERMONTAGE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38576192, Nr. Reg. Com. J2017020190400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4399 - Alte lucrari speciale de constructii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 decembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE LUNGULEŢU, NR.6, BL.D14, SC.4, ET.9, AP.168, cod poștal 021507. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 13 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GEVARO INTERMONTAGE S.R.L.
CUI
38576192
Stare
Inactivă fiscal din 13 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2017020190400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 decembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE LUNGULEŢU, NR.6, BL.D14, SC.4, ET.9, AP.168
Cod poștal
021507
Cod CAEN
4399
Domeniu de activitate
Alte lucrari speciale de constructii n.c.a.

Situații financiare

În 2024, GEVARO INTERMONTAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.10,0 mil.201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 217.000 lei2018 · Cifra de afaceri: 433.700 lei2019 · Cifra de afaceri: 897.911 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.444.651 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.114.020 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.275.899 lei2023 · Cifra de afaceri: −5.361 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2017 · Profit net: 214.333 lei2018 · Profit net: 295.468 lei2019 · Profit net: −142.611 lei2020 · Profit net: 1.246.805 lei2021 · Profit net: 1.027.207 lei2022 · Profit net: −630.534 lei2023 · Profit net: −2.561 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 217.000 lei'172018: 433.700 lei'182019: 897.911 lei'192020: 4.444.651 lei'202021: 8.114.020 lei8,1 mil.'212022: 2.275.899 lei'222023: −5.361 lei−5 mii'232024: 0 lei0'24
Profit net lei
2017: 214.333 lei'172018: 295.468 lei'182019: −142.611 lei'192020: 1.246.805 lei1,2 mil.'202021: 1.027.207 lei'212022: −630.534 lei−631 mii'222023: −2.561 lei'232024: 0 lei0'24
Indicatori financiari pe ani pentru GEVARO INTERMONTAGE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei în creștere față de 2023 0 lei în creștere față de 2023 796.831 lei în scădere față de 2023 — 130.298 lei −666.533 lei —
2023 −5.361 lei în scădere față de 2022 −2.561 lei în creștere față de 2022 838.622 lei — 206.968 lei −631.654 lei —
2022 2.275.899 lei în scădere față de 2021 −630.534 lei în scădere față de 2021 838.622 lei în creștere față de 2021 — 209.529 lei −629.093 lei 7 în scădere față de 2021
2021 8.114.020 lei în creștere față de 2020 1.027.207 lei în scădere față de 2020 780.801 lei în scădere față de 2020 44.378 lei 2.541.300 lei 1.805.946 lei 24
2020 4.444.651 lei în creștere față de 2019 1.246.805 lei în creștere față de 2019 973.148 lei în creștere față de 2019 95.028 lei 1.983.614 lei 1.105.494 lei 24 în creștere față de 2019
2019 897.911 lei în creștere față de 2018 −142.611 lei în scădere față de 2018 964.473 lei în creștere față de 2018 — 823.162 lei −141.311 lei 1
2018 433.700 lei în creștere față de 2017 295.468 lei în creștere față de 2017 98.681 lei în creștere față de 2017 — 609.482 lei 510.801 lei 1
2017 217.000 lei 214.333 lei 3.318 lei 632 lei 218.019 lei 215.333 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare