GH SOFTWARE S.R.L.

GH SOFTWARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40251680, Nr. Reg. Com. J12/5314/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 4 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA SNAGOV, NR.3, AP.32, cod poștal 400420. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GH SOFTWARE S.R.L.
CUI
40251680
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/5314/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 decembrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA SNAGOV, NR.3, AP.32
Cod poștal
400420
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, GH SOFTWARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.175 lei, un profit net de 5.367 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 15.602 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.933 lei2025 · Cifra de afaceri: 11.175 lei2019 · Profit net: −224 lei2020 · Profit net: 11.738 lei2021 · Profit net: 4.799 lei2022 · Profit net: −4.444 lei2023 · Profit net: −4.593 lei2024 · Profit net: −2.583 lei2025 · Profit net: 5.367 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 15.602 lei16 mii20202021: 8.933 lei20212025: 11.175 lei11 mii2025
Profit net lei
2019: −224 lei20192020: 11.738 lei12 mii20202021: 4.799 lei20212022: −4.444 lei20222023: −4.593 lei−5 mii20232024: −2.583 lei20242025: 5.367 lei5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GH SOFTWARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 11.175 lei 5.367 lei în creștere față de 2024 1.112 lei în creștere față de 2024 — 11.371 lei 10.259 lei —
2024 — −2.583 lei în creștere față de 2023 388 lei în creștere față de 2023 — 5.280 lei 4.892 lei —
2023 — −4.593 lei în scădere față de 2022 150 lei 97 lei 7.528 lei 7.475 lei —
2022 — −4.444 lei în scădere față de 2021 150 lei 1.266 lei 10.953 lei 12.069 lei —
2021 8.933 lei în scădere față de 2020 4.799 lei în scădere față de 2020 150 lei 2.434 lei 14.229 lei 16.513 lei —
2020 15.602 lei 11.738 lei în creștere față de 2019 150 lei — 11.864 lei 11.714 lei —
2019 — −224 lei 150 lei — 126 lei −24 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare