GHERMAN RALL - INSTAL S.R.L.

GHERMAN RALL - INSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 42876538, Nr. Reg. Com. J11/370/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 5 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. SPORTULUI, NR.5, CAMERA 1-LIVING, BL.5, SC.1, ET.2, AP.11, cod poștal 320110. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GHERMAN RALL - INSTAL S.R.L.
CUI
42876538
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J11/370/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 august 2020
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. SPORTULUI, NR.5, CAMERA 1-LIVING, BL.5, SC.1, ET.2, AP.11
Cod poștal
320110
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, GHERMAN RALL - INSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 199.355 lei, un profit net de 21.960 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 35.032 lei2021 · Cifra de afaceri: 285.891 lei2022 · Cifra de afaceri: 279.289 lei2023 · Cifra de afaceri: 287.596 lei2024 · Cifra de afaceri: 464.108 lei2025 · Cifra de afaceri: 199.355 lei2020 · Profit net: 22.502 lei2021 · Profit net: 166.439 lei2022 · Profit net: 110.801 lei2023 · Profit net: −92.738 lei2024 · Profit net: −12.179 lei2025 · Profit net: 21.960 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 35.032 lei20202021: 285.891 lei20212022: 279.289 lei20222023: 287.596 lei20232024: 464.108 lei464 mii20242025: 199.355 lei199 mii2025
Profit net lei
2020: 22.502 lei20202021: 166.439 lei166 mii20212022: 110.801 lei20222023: −92.738 lei−93 mii20232024: −12.179 lei20242025: 21.960 lei22 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GHERMAN RALL - INSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 199.355 lei în scădere față de 2024 21.960 lei în creștere față de 2024 134.543 lei în scădere față de 2024 9.442 lei 42.311 lei −82.718 lei 2 în scădere față de 2024
2024 464.108 lei în creștere față de 2023 −12.179 lei în creștere față de 2023 463.741 lei în creștere față de 2023 24.973 lei 334.091 lei −104.677 lei 3
2023 287.596 lei în creștere față de 2022 −92.738 lei în scădere față de 2022 165.222 lei în creștere față de 2022 24.344 lei 48.380 lei −92.498 lei 3
2022 279.289 lei în scădere față de 2021 110.801 lei în scădere față de 2021 30.452 lei în creștere față de 2021 9.051 lei 321.343 lei 299.942 lei 3
2021 285.891 lei în creștere față de 2020 166.439 lei în creștere față de 2020 21.611 lei în creștere față de 2020 7.923 lei 202.829 lei 189.141 lei 3 în creștere față de 2020
2020 35.032 lei 22.502 lei 2.271 lei — 24.973 lei 22.702 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare