GHIOCEL IMPORT EXPORT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 18441794, Nr. Reg. Com. J2008016350403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4639 - Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 2 martie 2006. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE FIZICIENILOR, NR.8, CAMERA 3, BL.3D, SC.3, ET.PARTER, AP.108, cod poștal 032114. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- GHIOCEL IMPORT EXPORT SRL
- CUI
- 18441794
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008016350403
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 2 martie 2006
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE FIZICIENILOR, NR.8, CAMERA 3, BL.3D, SC.3, ET.PARTER, AP.108
- Cod poștal
- 032114
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4639
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata nespecializat de produse alimentare, bauturi si tutun
Situații financiare
În 2025, GHIOCEL IMPORT EXPORT SRL a raportat o pierdere netă de 39 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −39 lei în scădere față de 2024 | 3.953 lei în creștere față de 2024 | 10.554 lei | 103 lei | 6.704 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 0 lei în scădere față de 2023 | — | — | 0 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 3.953 lei | 10.554 lei | 142 lei | 6.743 lei | — |
| 2022 | — | −430 lei în scădere față de 2021 | 3.953 lei în creștere față de 2021 | 10.554 lei | 142 lei | 6.743 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 3.523 lei | 10.554 lei | 142 lei | 7.173 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 3.523 lei | 10.554 lei | 142 lei | 7.173 lei | — |
| 2019 | 1 lei | −205 lei în creștere față de 2018 | 3.523 lei în creștere față de 2018 | 10.554 lei | 142 lei | 7.173 lei | — |
| 2018 | — | −210 lei în creștere față de 2017 | 3.323 lei în creștere față de 2017 | 10.554 lei | 147 lei | 7.378 lei | — |
| 2017 | — | −278 lei în scădere față de 2016 | 3.123 lei în creștere față de 2016 | 10.554 lei | 157 lei | 7.588 lei | — |
| 2016 | — | −250 lei | 2.923 lei | 10.554 lei | 235 lei | 7.866 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
