GILEAD SCIENCES (GSR) S.R.L.

GILEAD SCIENCES (GSR) S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44524350, Nr. Reg. Com. J2021011367401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4646 - Comert cu ridicata al produselor farmaceutice. Societatea a fost înființată la data de 1 iulie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL GRIVIŢEI, NR.82-98, CLADIREA THE MARK. CORP PODIUM. BIROU NR E1.40, ET.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GILEAD SCIENCES (GSR) S.R.L.
CUI
44524350
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021011367401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 iulie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL GRIVIŢEI, NR.82-98, CLADIREA THE MARK. CORP PODIUM. BIROU NR E1.40, ET.1
Cod CAEN
4646
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al produselor farmaceutice

Situații financiare

În 2025, GILEAD SCIENCES (GSR) S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 511.115.784 lei, un profit net de 16.965.010 lei și un număr mediu de 39 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mil.400 mil.600 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 2.659.325 lei2022 · Cifra de afaceri: 23.125.555 lei2023 · Cifra de afaceri: 29.297.305 lei2024 · Cifra de afaceri: 204.229.365 lei2025 · Cifra de afaceri: 511.115.784 lei2021 · Profit net: 146.749 lei2022 · Profit net: 419.740 lei2023 · Profit net: 954.809 lei2024 · Profit net: 5.960.208 lei2025 · Profit net: 16.965.010 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 2.659.325 lei20212022: 23.125.555 lei20222023: 29.297.305 lei20232024: 204.229.365 lei20242025: 511.115.784 lei511 mil.2025
Profit net lei
2021: 146.749 lei20212022: 419.740 lei20222023: 954.809 lei20232024: 5.960.208 lei20242025: 16.965.010 lei17,0 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru GILEAD SCIENCES (GSR) S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 511.115.784 lei în creștere față de 2024 16.965.010 lei în creștere față de 2024 605.289.199 lei în creștere față de 2024 856.793 lei 646.465.505 lei 41.480.786 lei 39
2024 204.229.365 lei în creștere față de 2023 5.960.208 lei în creștere față de 2023 276.284.768 lei în creștere față de 2023 986.487 lei 285.492.120 lei 10.239.045 lei 39 în creștere față de 2023
2023 29.297.305 lei în creștere față de 2022 954.809 lei în creștere față de 2022 39.138.129 lei în creștere față de 2022 960.106 lei 42.387.662 lei 4.278.838 lei 32 în creștere față de 2022
2022 23.125.555 lei în creștere față de 2021 419.740 lei în creștere față de 2021 15.547.318 lei în creștere față de 2021 1.063.458 lei 17.708.638 lei 3.324.029 lei 24 în creștere față de 2021
2021 2.659.325 lei 146.749 lei 6.945.356 lei 973.442 lei 8.876.203 lei 2.904.289 lei 6

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare