GIN DOORS CONSTRUCT S.R.L.

GIN DOORS CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40308132, Nr. Reg. Com. J23/4991/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4329 - Alte lucrari de instalatii pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 14 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. NĂZUINŢEI, NR.10, BL.2, SC.A, AP.6, cod poștal 077025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GIN DOORS CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40308132
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/4991/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 decembrie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. NĂZUINŢEI, NR.10, BL.2, SC.A, AP.6
Cod poștal
077025
Cod CAEN
4329
Domeniu de activitate
Alte lucrari de instalatii pentru constructii

Situații financiare

În 2024, GIN DOORS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 73.229 lei, o pierdere netă de 16.014 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 7.466 lei2019 · Cifra de afaceri: 398.530 lei2020 · Cifra de afaceri: 535.690 lei2021 · Cifra de afaceri: 609.902 lei2022 · Cifra de afaceri: 685.094 lei2023 · Cifra de afaceri: 439.569 lei2024 · Cifra de afaceri: 73.229 lei2018 · Profit net: 6.855 lei2019 · Profit net: 242.691 lei2020 · Profit net: 178.155 lei2021 · Profit net: 170.699 lei2022 · Profit net: 94.516 lei2023 · Profit net: 51.507 lei2024 · Profit net: −16.014 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 7.466 lei20182019: 398.530 lei20192020: 535.690 lei20202021: 609.902 lei20212022: 685.094 lei685 mii20222023: 439.569 lei20232024: 73.229 lei73 mii2024
Profit net lei
2018: 6.855 lei20182019: 242.691 lei243 mii20192020: 178.155 lei20202021: 170.699 lei20212022: 94.516 lei20222023: 51.507 lei20232024: −16.014 lei−16 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GIN DOORS CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 73.229 lei în scădere față de 2023 −16.014 lei în scădere față de 2023 144.098 lei în creștere față de 2023 — 128.564 lei −15.534 lei —
2023 439.569 lei în scădere față de 2022 51.507 lei în scădere față de 2022 133.820 lei în creștere față de 2022 48.538 lei 134.033 lei 51.988 lei 3 în scădere față de 2022
2022 685.094 lei în creștere față de 2021 94.516 lei în scădere față de 2021 90.031 lei în scădere față de 2021 47.749 lei 137.278 lei 94.996 lei 4
2021 609.902 lei în creștere față de 2020 170.699 lei în scădere față de 2020 125.407 lei în creștere față de 2020 80.254 lei 216.332 lei 171.179 lei 4 în creștere față de 2020
2020 535.690 lei în creștere față de 2019 178.155 lei în scădere față de 2019 26.629 lei în creștere față de 2019 26.163 lei 195.537 lei 195.071 lei 3
2019 398.530 lei în creștere față de 2018 242.691 lei în creștere față de 2018 10.461 lei în creștere față de 2018 — 260.407 lei 249.946 lei 3
2018 7.466 lei 6.855 lei 1.024 lei 751 lei 7.328 lei 7.055 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare