GINOS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 19002177, Nr. Reg. Com. J52/494/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 8 septembrie 2006. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, ŞOS. GHIZDARULUI, NR.41, cod poștal 080591. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 7 aprilie 2017. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- GINOS SRL
- CUI
- 19002177
- Stare
- Inactivă fiscal din 7 aprilie 2017
- Nr. Registrul Comerțului
- J52/494/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 8 septembrie 2006
- Județ
- Giurgiu
- Sediul social
- JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, ŞOS. GHIZDARULUI, NR.41
- Cod poștal
- 080591
- Cod CAEN
- 4642
- Domeniu de activitate
- Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei
Situații financiare
În 2025, GINOS SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 141.555 lei | — | 117 lei | −141.438 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 141.555 lei în scădere față de 2023 | — | 117 lei | −141.438 lei | — |
| 2023 | — | −3.428 lei în scădere față de 2022 | 394.590 lei | — | 253.152 lei | −141.438 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 394.590 lei | 3.428 lei | 253.152 lei | −138.010 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 394.590 lei în scădere față de 2019 | 3.428 lei | 253.152 lei | −138.010 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 401.312 lei | 3.427 lei | 273.050 lei | −124.835 lei | — |
| 2018 | — | −243 lei în creștere față de 2017 | 401.312 lei | 3.427 lei | 273.050 lei | −124.835 lei | — |
| 2017 | — | −1.458 lei în creștere față de 2016 | 401.312 lei în creștere față de 2016 | 3.670 lei | 273.050 lei | −124.592 lei | — |
| 2016 | 4.740 lei | −1.560 lei | 401.311 lei | 5.128 lei | 273.050 lei | −123.133 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
