GIR&NIR CONSTRUCT S.R.L.

GIR&NIR CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41540059, Nr. Reg. Com. J35/3236/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 21 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. MACILOR, NR.71, BL.A, ET.2, AP.13, cod poștal 307220. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GIR&NIR CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41540059
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/3236/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 august 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. MACILOR, NR.71, BL.A, ET.2, AP.13
Cod poștal
307220
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, GIR&NIR CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 209.666 lei, un profit net de 127.986 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 12.600 lei2020 · Cifra de afaceri: 43.881 lei2021 · Cifra de afaceri: 56.265 lei2022 · Cifra de afaceri: 298.614 lei2023 · Cifra de afaceri: 111.900 lei2024 · Cifra de afaceri: 40.766 lei2025 · Cifra de afaceri: 209.666 lei2019 · Profit net: −12.107 lei2020 · Profit net: −118.804 lei2021 · Profit net: −3.157 lei2022 · Profit net: 73.704 lei2023 · Profit net: −269 lei2024 · Profit net: 27.318 lei2025 · Profit net: 127.986 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 12.600 lei20192020: 43.881 lei20202021: 56.265 lei20212022: 298.614 lei299 mii20222023: 111.900 lei20232024: 40.766 lei20242025: 209.666 lei210 mii2025
Profit net lei
2019: −12.107 lei20192020: −118.804 lei−119 mii20202021: −3.157 lei20212022: 73.704 lei20222023: −269 lei20232024: 27.318 lei20242025: 127.986 lei128 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GIR&NIR CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 209.666 lei în creștere față de 2024 127.986 lei în creștere față de 2024 66.256 lei în scădere față de 2024 4.583 lei 167.730 lei 94.872 lei 1
2024 40.766 lei în scădere față de 2023 27.318 lei în creștere față de 2023 92.231 lei în scădere față de 2023 — 70.302 lei −33.114 lei 1
2023 111.900 lei în scădere față de 2022 −269 lei în scădere față de 2022 126.338 lei în creștere față de 2022 11.185 lei 65.906 lei −60.432 lei 1 în scădere față de 2022
2022 298.614 lei în creștere față de 2021 73.704 lei în creștere față de 2021 68.174 lei în scădere față de 2021 11.185 lei 8.011 lei −60.163 lei 4 în creștere față de 2021
2021 56.265 lei în creștere față de 2020 −3.157 lei în creștere față de 2020 138.948 lei în creștere față de 2020 0 lei 5.080 lei −133.867 lei 1 în scădere față de 2020
2020 43.881 lei în creștere față de 2019 −118.804 lei în scădere față de 2019 135.867 lei în creștere față de 2019 0 lei 5.156 lei −130.711 lei 2 în creștere față de 2019
2019 12.600 lei −12.107 lei 14.728 lei 144 lei 2.678 lei −11.907 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare