GIULA RAMOSAR S.R.L.

GIULA RAMOSAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 44684253, Nr. Reg. Com. J2021001904294. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 3 august 2021. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, ALEEA VLĂSIEI, NR.5, BL.6, SC.A, ET.3, AP.15, cod poștal 100364. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GIULA RAMOSAR S.R.L.
CUI
44684253
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021001904294
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 august 2021
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, ALEEA VLĂSIEI, NR.5, BL.6, SC.A, ET.3, AP.15
Cod poștal
100364
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, GIULA RAMOSAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 65.609 lei, o pierdere netă de 5.781 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 13.687 lei2022 · Cifra de afaceri: 77.697 lei2023 · Cifra de afaceri: 61.767 lei2024 · Cifra de afaceri: 54.868 lei2025 · Cifra de afaceri: 65.609 lei2021 · Profit net: 1.186 lei2022 · Profit net: 9.371 lei2023 · Profit net: 5.070 lei2024 · Profit net: −7.844 lei2025 · Profit net: −5.781 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 13.687 lei20212022: 77.697 lei78 mii20222023: 61.767 lei20232024: 54.868 lei20242025: 65.609 lei66 mii2025
Profit net lei
2021: 1.186 lei20212022: 9.371 lei9 mii20222023: 5.070 lei20232024: −7.844 lei−8 mii20242025: −5.781 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GIULA RAMOSAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 65.609 lei în creștere față de 2024 −5.781 lei în creștere față de 2024 24.639 lei în creștere față de 2024 5.546 lei 20.673 lei 2.201 lei —
2024 54.868 lei în scădere față de 2023 −7.844 lei în scădere față de 2023 22.303 lei în creștere față de 2023 18.856 lei 11.401 lei 7.982 lei —
2023 61.767 lei în scădere față de 2022 5.070 lei în scădere față de 2022 20.357 lei în creștere față de 2022 32.167 lei 3.689 lei 15.826 lei —
2022 77.697 lei în creștere față de 2021 9.371 lei în creștere față de 2021 570 lei în scădere față de 2021 5.775 lei 4.664 lei 10.757 lei —
2021 13.687 lei 1.186 lei 12.121 lei 9.075 lei 3.174 lei 1.186 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare