GLAMOUR BY RALU S.R.L.

GLAMOUR BY RALU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 39670227, Nr. Reg. Com. J21/404/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 25 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. PALOŞULUI, NR.18, cod poștal 925100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GLAMOUR BY RALU S.R.L.
CUI
39670227
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/404/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 iulie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. PALOŞULUI, NR.18
Cod poștal
925100
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, GLAMOUR BY RALU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.375 lei, o pierdere netă de 5.225 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 12.654 lei2019 · Cifra de afaceri: 46.797 lei2020 · Cifra de afaceri: 21.528 lei2021 · Cifra de afaceri: 59.010 lei2022 · Cifra de afaceri: 44.923 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.655 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.228 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.375 lei2018 · Profit net: −7.979 lei2019 · Profit net: 14.459 lei2020 · Profit net: −8.394 lei2021 · Profit net: 2.299 lei2022 · Profit net: 19.093 lei2023 · Profit net: −6.713 lei2024 · Profit net: −9.385 lei2025 · Profit net: −5.225 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.654 lei'182019: 46.797 lei'192020: 21.528 lei'202021: 59.010 lei59 mii'212022: 44.923 lei'222023: 2.655 lei'232024: 3.228 lei'242025: 1.375 lei1 mii'25
Profit net lei
2018: −7.979 lei'182019: 14.459 lei'192020: −8.394 lei'202021: 2.299 lei'212022: 19.093 lei19 mii'222023: −6.713 lei'232024: −9.385 lei−9 mii'242025: −5.225 lei−5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GLAMOUR BY RALU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.375 lei în scădere față de 2024 −5.225 lei în creștere față de 2024 1.460 lei în scădere față de 2024 — 14 lei −1.446 lei —
2024 3.228 lei în creștere față de 2023 −9.385 lei în scădere față de 2023 11.782 lei în scădere față de 2023 — 15.561 lei 3.779 lei —
2023 2.655 lei în scădere față de 2022 −6.713 lei în scădere față de 2022 37.735 lei în scădere față de 2022 — 50.899 lei 13.164 lei —
2022 44.923 lei în scădere față de 2021 19.093 lei în creștere față de 2021 49.228 lei în creștere față de 2021 — 69.105 lei 19.877 lei —
2021 59.010 lei în creștere față de 2020 2.299 lei în creștere față de 2020 5.371 lei în creștere față de 2020 276 lei 5.879 lei 784 lei —
2020 21.528 lei în scădere față de 2019 −8.394 lei în scădere față de 2019 2.739 lei în creștere față de 2019 100 lei 1.125 lei −1.514 lei 1
2019 46.797 lei în creștere față de 2018 14.459 lei în creștere față de 2018 2.340 lei în scădere față de 2018 — 9.020 lei 6.680 lei 1
2018 12.654 lei −7.979 lei 9.118 lei 396 lei 943 lei −7.779 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare