GLAMOUR & FASHION S.R.L.

Activitate suspendată din 25 septembrie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

GLAMOUR & FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 40634953, Nr. Reg. Com. J03/632/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9604 - Activitati de intretinere corporala. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. DINICU GOLESCU, NR.7, cod poștal 115400. Societatea are activitatea suspendată din data de 25 septembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GLAMOUR & FASHION S.R.L.
CUI
40634953
Stare
Activitate suspendată din 25 septembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J03/632/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, STR. DINICU GOLESCU, NR.7
Cod poștal
115400
Cod CAEN
9604
Domeniu de activitate
Activitati de intretinere corporala

Situații financiare

În 2025, GLAMOUR & FASHION S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 36.165 lei2020 · Cifra de afaceri: 30.079 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.871 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.554 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.710 lei2019 · Profit net: −8.075 lei2020 · Profit net: −17.318 lei2021 · Profit net: −35.457 lei2022 · Profit net: −52.534 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −180 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 36.165 lei36 mii20192020: 30.079 lei20202021: 17.871 lei20212022: 7.554 lei20222024: 2.710 lei3 mii2024
Profit net lei
2019: −8.075 lei20192020: −17.318 lei20202021: −35.457 lei20212022: −52.534 lei−53 mii20222023: 0 lei020232024: −180 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru GLAMOUR & FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în creștere față de 2024 115.591 lei — 2.226 lei −113.365 lei —
2024 2.710 lei −180 lei în scădere față de 2023 115.591 lei în creștere față de 2023 — 2.225 lei −113.366 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 113.185 lei — −1 lei −113.186 lei —
2022 7.554 lei în scădere față de 2021 −52.534 lei în scădere față de 2021 113.185 lei în scădere față de 2021 — 1 lei −113.184 lei —
2021 17.871 lei în scădere față de 2020 −35.457 lei în scădere față de 2020 120.874 lei în creștere față de 2020 33.481 lei 26.743 lei −60.650 lei —
2020 30.079 lei în scădere față de 2019 −17.318 lei în scădere față de 2019 101.152 lei în creștere față de 2019 47.831 lei 28.128 lei −25.193 lei —
2019 36.165 lei −8.075 lei 89.008 lei 62.211 lei 18.922 lei −7.875 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare