GLASUL BUNICILOR S.R.L.

GLASUL BUNICILOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Botoşani, România. Date de identificare: CUI 40631930, Nr. Reg. Com. J07/222/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8730 - Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. PRIMĂVERII, NR.17, SC.A, ET.4, AP.13, cod poștal 710162. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GLASUL BUNICILOR S.R.L.
CUI
40631930
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J07/222/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2019
Județ
Botoșani
Sediul social
JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. PRIMĂVERII, NR.17, SC.A, ET.4, AP.13
Cod poștal
710162
Cod CAEN
8730
Domeniu de activitate
Activitati ale caminelor de batrani si ale caminelor pentru persoane aflate in incapacitate de a se ingriji singure

Situații financiare

În 2025, GLASUL BUNICILOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 915.500 lei, o pierdere netă de 2.573 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 467.750 lei2022 · Cifra de afaceri: 565.310 lei2023 · Cifra de afaceri: 629.900 lei2024 · Cifra de afaceri: 627.890 lei2025 · Cifra de afaceri: 915.500 lei2021 · Profit net: 62.477 lei2022 · Profit net: −16.002 lei2023 · Profit net: −14.491 lei2024 · Profit net: −55.046 lei2025 · Profit net: −2.573 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 467.750 lei20212022: 565.310 lei20222023: 629.900 lei20232024: 627.890 lei20242025: 915.500 lei916 mii2025
Profit net lei
2021: 62.477 lei62 mii20212022: −16.002 lei20222023: −14.491 lei20232024: −55.046 lei−55 mii20242025: −2.573 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GLASUL BUNICILOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 915.500 lei în creștere față de 2024 −2.573 lei în creștere față de 2024 100.559 lei în scădere față de 2024 4.474 lei 19.340 lei −84.373 lei 9
2024 627.890 lei în scădere față de 2023 −55.046 lei în scădere față de 2023 104.039 lei în creștere față de 2023 11.551 lei 20.565 lei −81.801 lei 9 în scădere față de 2023
2023 629.900 lei în creștere față de 2022 −14.491 lei în creștere față de 2022 48.320 lei în creștere față de 2022 18.628 lei 14.502 lei −26.755 lei 10 în creștere față de 2022
2022 565.310 lei în creștere față de 2021 −16.002 lei în scădere față de 2021 37.152 lei în creștere față de 2021 25.956 lei 13.698 lei −11.376 lei 7 în scădere față de 2021
2021 467.750 lei 62.477 lei 33.222 lei 13.033 lei 42.026 lei 4.626 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare