GLOW CONCEPT STUDIO S.R.L.

GLOW CONCEPT STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41389526, Nr. Reg. Com. J2019009167403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.20, BL.9B, SC.C, ET.5, AP.110, cod poștal 021178. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GLOW CONCEPT STUDIO S.R.L.
CUI
41389526
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019009167403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.20, BL.9B, SC.C, ET.5, AP.110
Cod poștal
021178
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, GLOW CONCEPT STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 486.482 lei, un profit net de 35.266 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 28.507 lei2021 · Cifra de afaceri: 362.792 lei2022 · Cifra de afaceri: 328.561 lei2023 · Cifra de afaceri: 293.884 lei2024 · Cifra de afaceri: 420.414 lei2025 · Cifra de afaceri: 486.482 lei2019 · Profit net: −57.773 lei2021 · Profit net: −128.908 lei2022 · Profit net: −248.734 lei2023 · Profit net: −213.998 lei2024 · Profit net: −107.357 lei2025 · Profit net: 35.266 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 28.507 lei20192021: 362.792 lei20212022: 328.561 lei20222023: 293.884 lei20232024: 420.414 lei20242025: 486.482 lei486 mii2025
Profit net lei
2019: −57.773 lei20192021: −128.908 lei20212022: −248.734 lei−249 mii20222023: −213.998 lei20232024: −107.357 lei20242025: 35.266 lei35 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GLOW CONCEPT STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 486.482 lei în creștere față de 2024 35.266 lei în creștere față de 2024 1.350.130 lei în creștere față de 2024 439.581 lei 58.507 lei −852.042 lei 8 în creștere față de 2024
2024 420.414 lei în creștere față de 2023 −107.357 lei în creștere față de 2023 1.208.248 lei în scădere față de 2023 234.770 lei 86.170 lei −887.308 lei 3 în creștere față de 2023
2023 293.884 lei în scădere față de 2022 −213.998 lei în creștere față de 2022 1.225.619 lei în creștere față de 2022 346.698 lei 98.969 lei −779.952 lei 2 în scădere față de 2022
2022 328.561 lei în scădere față de 2021 −248.734 lei în scădere față de 2021 1.152.807 lei în creștere față de 2021 470.672 lei 116.181 lei −565.954 lei 4 în scădere față de 2021
2021 362.792 lei în creștere față de 2019 −128.908 lei în scădere față de 2019 566.998 lei în creștere față de 2019 169.200 lei 76.935 lei −317.220 lei 6 în creștere față de 2019
2019 28.507 lei −57.773 lei 200.158 lei 78.477 lei 38.908 lei −57.573 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare