GLOW DESIGN STUDIO S.R.L.

GLOW DESIGN STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 45711607, Nr. Reg. Com. J2022000357049. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 25 februarie 2022. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. MERCUR, NR.6, SC.B, AP.1, cod poștal 601091. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GLOW DESIGN STUDIO S.R.L.
CUI
45711607
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000357049
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 februarie 2022
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. MERCUR, NR.6, SC.B, AP.1
Cod poștal
601091
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, GLOW DESIGN STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 175.671 lei, un profit net de 82.773 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 173.652 lei2023 · Cifra de afaceri: 264.496 lei2024 · Cifra de afaceri: 183.962 lei2025 · Cifra de afaceri: 175.671 lei2022 · Profit net: 165.700 lei2023 · Profit net: 211.543 lei2024 · Profit net: 97.323 lei2025 · Profit net: 82.773 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 173.652 lei20222023: 264.496 lei264 mii20232024: 183.962 lei20242025: 175.671 lei176 mii2025
Profit net lei
2022: 165.700 lei20222023: 211.543 lei212 mii20232024: 97.323 lei20242025: 82.773 lei83 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GLOW DESIGN STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 175.671 lei în scădere față de 2024 82.773 lei în scădere față de 2024 90.066 lei în creștere față de 2024 9.730 lei 201.571 lei 121.235 lei 1
2024 183.962 lei în scădere față de 2023 97.323 lei în scădere față de 2023 66.439 lei în scădere față de 2023 5.596 lei 419.305 lei 358.462 lei 1
2023 264.496 lei în creștere față de 2022 211.543 lei în creștere față de 2022 69.634 lei în creștere față de 2022 — 347.077 lei 277.443 lei 1
2022 173.652 lei 165.700 lei 16.512 lei — 82.412 lei 65.900 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare