GLOW MAKEUP S.R.L.

GLOW MAKEUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 41172160, Nr. Reg. Com. J27/682/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 24 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. GEORGE COŞBUC, NR.4, BL.A4, SC.A, ET.2, AP.9, cod poștal 610006. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GLOW MAKEUP S.R.L.
CUI
41172160
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J27/682/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 mai 2019
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. GEORGE COŞBUC, NR.4, BL.A4, SC.A, ET.2, AP.9
Cod poștal
610006
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, GLOW MAKEUP S.R.L. a raportat un profit net de 8 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.500 lei2020 · Cifra de afaceri: 45.398 lei2019 · Profit net: 4.150 lei2020 · Profit net: 8.158 lei2021 · Profit net: −18.955 lei2022 · Profit net: −381 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 8 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.500 lei20192020: 45.398 lei45 mii2020
Profit net lei
2019: 4.150 lei20192020: 8.158 lei8 mii20202021: −18.955 lei−19 mii20212022: −381 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei20242025: 8 lei82025
Indicatori financiari pe ani pentru GLOW MAKEUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 8 lei în creștere față de 2024 6.820 lei în scădere față de 2024 — — −6.820 lei —
2024 — 0 lei 6.828 lei — — −6.828 lei —
2023 — 0 lei în creștere față de 2022 6.828 lei — — −6.828 lei —
2022 — −381 lei în creștere față de 2021 6.828 lei în scădere față de 2021 — — −6.828 lei —
2021 — −18.955 lei în scădere față de 2020 13.885 lei în scădere față de 2020 — 7.438 lei −6.447 lei 1 în scădere față de 2020
2020 45.398 lei în creștere față de 2019 8.158 lei în creștere față de 2019 20.584 lei în creștere față de 2019 — 33.092 lei 12.508 lei 3
2019 4.500 lei 4.150 lei 7.784 lei — 103.951 lei 4.350 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare