GLOW PMU ART S.R.L.

GLOW PMU ART S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 41078368, Nr. Reg. Com. J13/1825/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9609 - Alte activitati de servicii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. OVIDIU, STR. INSULEI, NR.44, cod poștal 905900. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GLOW PMU ART S.R.L.
CUI
41078368
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/1825/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 mai 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. OVIDIU, STR. INSULEI, NR.44
Cod poștal
905900
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9609
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii n.c.a.

Situații financiare

În 2025, GLOW PMU ART S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 206.720 lei, un profit net de 17.333 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii201920222023202420252019 · Cifra de afaceri: 16.415 lei2022 · Cifra de afaceri: 157.655 lei2023 · Cifra de afaceri: 137.236 lei2024 · Cifra de afaceri: 96.825 lei2025 · Cifra de afaceri: 206.720 lei2019 · Profit net: −3.748 lei2022 · Profit net: 78.367 lei2023 · Profit net: 9.670 lei2024 · Profit net: 6.173 lei2025 · Profit net: 17.333 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 16.415 lei20192022: 157.655 lei20222023: 137.236 lei20232024: 96.825 lei20242025: 206.720 lei207 mii2025
Profit net lei
2019: −3.748 lei−4 mii20192022: 78.367 lei78 mii20222023: 9.670 lei20232024: 6.173 lei20242025: 17.333 lei17 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GLOW PMU ART S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 206.720 lei în creștere față de 2024 17.333 lei în creștere față de 2024 14.587 lei în scădere față de 2024 26.440 lei 46.718 lei 58.571 lei 2 în creștere față de 2024
2024 96.825 lei în scădere față de 2023 6.173 lei în scădere față de 2023 41.724 lei în creștere față de 2023 22.543 lei 16.358 lei 41.238 lei 1
2023 137.236 lei în scădere față de 2022 9.670 lei în scădere față de 2022 16.378 lei în creștere față de 2022 19.807 lei 16.913 lei 35.065 lei 1
2022 157.655 lei în creștere față de 2019 78.367 lei în creștere față de 2019 13.622 lei în creștere față de 2019 1.576 lei 91.608 lei 79.562 lei 1
2019 16.415 lei −3.748 lei 7.435 lei 196 lei 3.691 lei −3.548 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare