GLOW & SHAPE MODE S.R.L.

GLOW & SHAPE MODE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 40372585, Nr. Reg. Com. J39/18/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9604 - Activitati de intretinere corporala. Societatea a fost înființată la data de 4 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. VIILOR, NR.16, cod poștal 620061. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GLOW & SHAPE MODE S.R.L.
CUI
40372585
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/18/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 ianuarie 2019
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. VIILOR, NR.16
Cod poștal
620061
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9604
Domeniu de activitate
Activitati de intretinere corporala

Situații financiare

În 2025, GLOW & SHAPE MODE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 109.346 lei, o pierdere netă de 27.777 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 49.460 lei2020 · Cifra de afaceri: 141.570 lei2021 · Cifra de afaceri: 180.909 lei2022 · Cifra de afaceri: 136.761 lei2023 · Cifra de afaceri: 129.608 lei2024 · Cifra de afaceri: 88.035 lei2025 · Cifra de afaceri: 109.346 lei2019 · Profit net: 5.725 lei2020 · Profit net: 53.139 lei2021 · Profit net: 58.522 lei2022 · Profit net: 34.785 lei2023 · Profit net: 8.982 lei2024 · Profit net: −28.757 lei2025 · Profit net: −27.777 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 49.460 lei20192020: 141.570 lei20202021: 180.909 lei181 mii20212022: 136.761 lei20222023: 129.608 lei20232024: 88.035 lei20242025: 109.346 lei109 mii2025
Profit net lei
2019: 5.725 lei20192020: 53.139 lei20202021: 58.522 lei59 mii20212022: 34.785 lei20222023: 8.982 lei20232024: −28.757 lei−29 mii20242025: −27.777 lei−28 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GLOW & SHAPE MODE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 109.346 lei în creștere față de 2024 −27.777 lei în creștere față de 2024 20.211 lei în creștere față de 2024 44.721 lei 76.352 lei 85.135 lei 2
2024 88.035 lei în scădere față de 2023 −28.757 lei în scădere față de 2023 6.467 lei în scădere față de 2023 61.723 lei 88.332 lei 112.912 lei 2 în scădere față de 2023
2023 129.608 lei în scădere față de 2022 8.982 lei în scădere față de 2022 9.046 lei în creștere față de 2022 69.555 lei 152.298 lei 161.240 lei 3 în scădere față de 2022
2022 136.761 lei în scădere față de 2021 34.785 lei în scădere față de 2021 8.358 lei în scădere față de 2021 89.139 lei 146.906 lei 152.258 lei 4
2021 180.909 lei în creștere față de 2020 58.522 lei în creștere față de 2020 31.787 lei în creștere față de 2020 118.880 lei 135.663 lei 117.586 lei 4 în creștere față de 2020
2020 141.570 lei în creștere față de 2019 53.139 lei în creștere față de 2019 10.760 lei în creștere față de 2019 147.038 lei 60.636 lei 59.064 lei 3 în scădere față de 2019
2019 49.460 lei 5.725 lei 10.143 lei 179.718 lei 16.068 lei 5.925 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare