G&M INOX S.R.L.

G&M INOX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 39535697, Nr. Reg. Com. J16/1432/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 26 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. DORNA, NR.63, cod poștal 200790. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
G&M INOX S.R.L.
CUI
39535697
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/1432/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iunie 2018
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. DORNA, NR.63
Cod poștal
200790
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, G&M INOX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 235.427 lei, o pierdere netă de 109.223 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 23.320 lei2019 · Cifra de afaceri: 203.485 lei2020 · Cifra de afaceri: 265.801 lei2021 · Cifra de afaceri: 264.029 lei2022 · Cifra de afaceri: 281.972 lei2023 · Cifra de afaceri: 288.273 lei2024 · Cifra de afaceri: 341.310 lei2025 · Cifra de afaceri: 235.427 lei2018 · Profit net: 53 lei2019 · Profit net: 15.650 lei2020 · Profit net: 35.158 lei2021 · Profit net: 8.563 lei2022 · Profit net: 44.155 lei2023 · Profit net: 11.961 lei2024 · Profit net: 9.790 lei2025 · Profit net: −109.223 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 23.320 lei'182019: 203.485 lei'192020: 265.801 lei'202021: 264.029 lei'212022: 281.972 lei'222023: 288.273 lei'232024: 341.310 lei341 mii'242025: 235.427 lei235 mii'25
Profit net lei
2018: 53 lei'182019: 15.650 lei'192020: 35.158 lei'202021: 8.563 lei'212022: 44.155 lei44 mii'222023: 11.961 lei'232024: 9.790 lei'242025: −109.223 lei−109 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru G&M INOX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 235.427 lei în scădere față de 2024 −109.223 lei în scădere față de 2024 184.608 lei în creștere față de 2024 200 lei 104.851 lei −79.557 lei 8 în creștere față de 2024
2024 341.310 lei în creștere față de 2023 9.790 lei în scădere față de 2023 107.654 lei în creștere față de 2023 200 lei 137.120 lei 29.666 lei 4 în scădere față de 2023
2023 288.273 lei în creștere față de 2022 11.961 lei în scădere față de 2022 57.285 lei în creștere față de 2022 200 lei 76.962 lei 19.877 lei 5 în creștere față de 2022
2022 281.972 lei în creștere față de 2021 44.155 lei în creștere față de 2021 12.530 lei în scădere față de 2021 200 lei 64.401 lei 52.071 lei 4 în creștere față de 2021
2021 264.029 lei în scădere față de 2020 8.563 lei în scădere față de 2020 19.476 lei în scădere față de 2020 200 lei 27.192 lei 7.916 lei 3 în scădere față de 2020
2020 265.801 lei în creștere față de 2019 35.158 lei în creștere față de 2019 25.773 lei în creștere față de 2019 200 lei 60.083 lei 34.510 lei 4 în creștere față de 2019
2019 203.485 lei în creștere față de 2018 15.650 lei în creștere față de 2018 17.246 lei în creștere față de 2018 200 lei 32.048 lei 15.002 lei 3
2018 23.320 lei 53 lei 5.391 lei 200 lei 5.444 lei 253 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare