G&M STYLE LUX S.R.L.

G&M STYLE LUX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41610154, Nr. Reg. Com. J23/3939/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 6 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. LIVIU REBREANU, NR.14, CAMERA NR. 1, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
G&M STYLE LUX S.R.L.
CUI
41610154
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/3939/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 septembrie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. LIVIU REBREANU, NR.14, CAMERA NR. 1
Cod poștal
077190
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4782
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2024, G&M STYLE LUX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 44.064 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−40 mii−30 mii−20 mii−10 mii010 mii2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 296 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2024 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Profit net: −4.684 lei2020 · Profit net: −16 lei2021 · Profit net: −23.568 lei2022 · Profit net: −31.484 lei2023 · Profit net: −38.740 lei2024 · Profit net: −44.064 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 296 lei29620202022: 0 lei20222023: 0 lei20232024: 0 lei02024
Profit net lei
2019: −4.684 lei20192020: −16 lei20202021: −23.568 lei20212022: −31.484 lei20222023: −38.740 lei20232024: −44.064 lei−44 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru G&M STYLE LUX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 0 lei −44.064 lei în scădere față de 2023 196.130 lei în creștere față de 2023 0 lei 53.774 lei −142.356 lei 1
2023 0 lei −38.740 lei în scădere față de 2022 152.066 lei în creștere față de 2022 0 lei 53.774 lei −98.292 lei 1
2022 0 lei −31.484 lei în scădere față de 2021 113.820 lei în creștere față de 2021 0 lei 54.268 lei −59.552 lei 1
2021 — −23.568 lei în scădere față de 2020 85.214 lei în creștere față de 2020 — 57.146 lei −28.068 lei —
2020 296 lei −16 lei în creștere față de 2019 59.009 lei în creștere față de 2019 0 lei 54.509 lei −4.500 lei —
2019 — −4.684 lei 59.000 lei 91 lei 54.425 lei −4.484 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare