GMC BEST OUTFIT S.R.L.

Inactivă fiscal din 1 februarie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

GMC BEST OUTFIT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Neamţ, România. Date de identificare: CUI 41657122, Nr. Reg. Com. J27/1077/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4779 - Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine. Societatea a fost înființată la data de 18 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. NEAMŢ, SAT BODEŞTI COM. BODEŞTI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.96, cod poștal 617070. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 1 februarie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GMC BEST OUTFIT S.R.L.
CUI
41657122
Stare
Inactivă fiscal din 1 februarie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J27/1077/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 septembrie 2019
Județ
Neamț
Sediul social
JUD. NEAMŢ, SAT BODEŞTI COM. BODEŞTI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.96
Cod poștal
617070
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4779
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine

Situații financiare

În 2025, GMC BEST OUTFIT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−3 mii03 mii5 mii8 mii10 mii202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 9.371 lei2022 · Cifra de afaceri: 93 lei2023 · Cifra de afaceri: 230 lei2025 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Profit net: 580 lei2022 · Profit net: −812 lei2023 · Profit net: −1.415 lei2024 · Profit net: 0 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 9.371 lei9 mii20202022: 93 lei20222023: 230 lei20232025: 0 lei02025
Profit net lei
2020: 580 lei58020202022: −812 lei20222023: −1.415 lei−1 mii20232024: 0 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru GMC BEST OUTFIT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei 0 lei 30.552 lei 657 lei 31.095 lei 1.200 lei 0
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 30.552 lei 658 lei 31.094 lei 1.200 lei —
2023 230 lei în creștere față de 2022 −1.415 lei în scădere față de 2022 30.552 lei în creștere față de 2022 658 lei 31.074 lei 1.180 lei —
2022 93 lei în scădere față de 2020 −812 lei în scădere față de 2020 28.552 lei în scădere față de 2020 658 lei 32.511 lei 4.617 lei 0
2020 9.371 lei 580 lei 32.100 lei 658 lei 32.826 lei 1.384 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare