GMC CONSINSTAL S.R.L.

GMC CONSINSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43279856, Nr. Reg. Com. J2020003609129. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 4 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OVIDIU, NR.31, cod poștal 400269. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GMC CONSINSTAL S.R.L.
CUI
43279856
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020003609129
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 noiembrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OVIDIU, NR.31
Cod poștal
400269
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, GMC CONSINSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.238.290 lei, un profit net de 673.967 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 74.250 lei2021 · Cifra de afaceri: 587.595 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.039.533 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.077.493 lei2024 · Cifra de afaceri: 986.410 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.238.290 lei2020 · Profit net: 71.379 lei2021 · Profit net: 522.006 lei2022 · Profit net: 708.071 lei2023 · Profit net: 630.361 lei2024 · Profit net: 522.960 lei2025 · Profit net: 673.967 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 74.250 lei20202021: 587.595 lei20212022: 1.039.533 lei20222023: 1.077.493 lei20232024: 986.410 lei20242025: 1.238.290 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2020: 71.379 lei20202021: 522.006 lei20212022: 708.071 lei708 mii20222023: 630.361 lei20232024: 522.960 lei20242025: 673.967 lei674 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GMC CONSINSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.238.290 lei în creștere față de 2024 673.967 lei în creștere față de 2024 327.125 lei în scădere față de 2024 360.814 lei 640.527 lei 674.216 lei 1
2024 986.410 lei în scădere față de 2023 522.960 lei în scădere față de 2023 677.910 lei în scădere față de 2023 102.846 lei 1.098.313 lei 523.249 lei 1
2023 1.077.493 lei în creștere față de 2022 630.361 lei în scădere față de 2022 731.489 lei în scădere față de 2022 160.754 lei 1.201.336 lei 630.601 lei 1
2022 1.039.533 lei în creștere față de 2021 708.071 lei în creștere față de 2021 737.094 lei în creștere față de 2021 208.569 lei 1.672.286 lei 1.143.761 lei 1
2021 587.595 lei în creștere față de 2020 522.006 lei în creștere față de 2020 39.679 lei în creștere față de 2020 — 475.369 lei 435.690 lei —
2020 74.250 lei 71.379 lei 2.863 lei — 74.442 lei 71.579 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare