GMC&CAT SRL

Inactivă fiscal din 20 decembrie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

GMC&CAT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37925332, Nr. Reg. Com. J40/11681/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL PACHE PROTOPOPESCU, NR.8, PARTER, CAMERA 1, AP.2. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 20 decembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GMC&CAT SRL
CUI
37925332
Stare
Inactivă fiscal din 20 decembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J40/11681/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL PACHE PROTOPOPESCU, NR.8, PARTER, CAMERA 1, AP.2
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2021, GMC&CAT SRL a raportat o cifră de afaceri de 446.634 lei, un profit net de 165.673 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii201720182019202020212017 · Cifra de afaceri: 34.271 lei2018 · Cifra de afaceri: 163.881 lei2019 · Cifra de afaceri: 283.976 lei2020 · Cifra de afaceri: 148.190 lei2021 · Cifra de afaceri: 446.634 lei2017 · Profit net: 1.341 lei2018 · Profit net: 43.253 lei2019 · Profit net: 167.822 lei2020 · Profit net: 58.665 lei2021 · Profit net: 165.673 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 34.271 lei20172018: 163.881 lei20182019: 283.976 lei20192020: 148.190 lei20202021: 446.634 lei447 mii2021
Profit net lei
2017: 1.341 lei20172018: 43.253 lei20182019: 167.822 lei168 mii20192020: 58.665 lei20202021: 165.673 lei166 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru GMC&CAT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 446.634 lei în creștere față de 2020 165.673 lei în creștere față de 2020 27.700 lei în scădere față de 2020 — 440.654 lei 412.954 lei 1
2020 148.190 lei în scădere față de 2019 58.665 lei în scădere față de 2019 28.744 lei în scădere față de 2019 — 276.026 lei 247.282 lei 1
2019 283.976 lei în creștere față de 2018 167.822 lei în creștere față de 2018 29.596 lei în creștere față de 2018 — 218.213 lei 188.617 lei 1
2018 163.881 lei în creștere față de 2017 43.253 lei în creștere față de 2017 3.778 lei în creștere față de 2017 — 48.574 lei 44.796 lei 1
2017 34.271 lei 1.341 lei 1.872 lei — 3.413 lei 1.541 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare