GMN BAMBY & LAURENTIU S.R.L.

Inactivă fiscal din 2 iulie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

GMN BAMBY & LAURENTIU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 40017958, Nr. Reg. Com. J2023023915405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT CĂSCIOARELE COM. GĂISENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.51. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 2 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GMN BAMBY & LAURENTIU S.R.L.
CUI
40017958
Stare
Inactivă fiscal din 2 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J2023023915405
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT CĂSCIOARELE COM. GĂISENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.51
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2022, GMN BAMBY & LAURENTIU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 637.573 lei, un profit net de 568.639 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 98.229 lei2020 · Cifra de afaceri: 160.734 lei2021 · Cifra de afaceri: 119.680 lei2022 · Cifra de afaceri: 637.573 lei2019 · Profit net: 26.171 lei2020 · Profit net: 61.026 lei2021 · Profit net: 93.229 lei2022 · Profit net: 568.639 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 98.229 lei20192020: 160.734 lei20202021: 119.680 lei20212022: 637.573 lei638 mii2022
Profit net lei
2019: 26.171 lei20192020: 61.026 lei20202021: 93.229 lei20212022: 568.639 lei569 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru GMN BAMBY & LAURENTIU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 637.573 lei în creștere față de 2021 568.639 lei în creștere față de 2021 170.074 lei în creștere față de 2021 188.183 lei 742.196 lei 568.839 lei 2 în scădere față de 2021
2021 119.680 lei în scădere față de 2020 93.229 lei în creștere față de 2020 309 lei în scădere față de 2020 188.183 lei 184.217 lei 180.625 lei 7 în creștere față de 2020
2020 160.734 lei în creștere față de 2019 61.026 lei în creștere față de 2019 26.332 lei în scădere față de 2019 188.183 lei 117.012 lei 87.397 lei 6 în creștere față de 2019
2019 98.229 lei 26.171 lei 206.333 lei 188.183 lei 44.521 lei 26.371 lei 5

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare