GOMBOS BUILDING SRL

GOMBOS BUILDING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 38070844, Nr. Reg. Com. J26/1534/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 7 august 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, SAT SÂNCRAIU DE MUREŞ COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. MAGNOLIEI, NR.12, cod poștal 547525. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GOMBOS BUILDING SRL
CUI
38070844
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1534/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 august 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, SAT SÂNCRAIU DE MUREŞ COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. MAGNOLIEI, NR.12
Cod poștal
547525
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, GOMBOS BUILDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 227.950 lei, o pierdere netă de 279.615 lei și un număr mediu de 8 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201720182019202220242017 · Cifra de afaceri: 8.539 lei2018 · Cifra de afaceri: 634.326 lei2019 · Cifra de afaceri: 580.280 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.467 lei2024 · Cifra de afaceri: 227.950 lei2017 · Profit net: −13.880 lei2018 · Profit net: 120.629 lei2019 · Profit net: −158.238 lei2022 · Profit net: −196 lei2024 · Profit net: −279.615 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 8.539 lei20172018: 634.326 lei634 mii20182019: 580.280 lei20192022: 1.467 lei20222024: 227.950 lei228 mii2024
Profit net lei
2017: −13.880 lei20172018: 120.629 lei121 mii20182019: −158.238 lei20192022: −196 lei20222024: −279.615 lei−280 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GOMBOS BUILDING SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 227.950 lei în creștere față de 2022 −279.615 lei în scădere față de 2022 710.060 lei în creștere față de 2022 — 28.279 lei −681.781 lei 8
2022 1.467 lei în scădere față de 2019 −196 lei în creștere față de 2019 143.629 lei în scădere față de 2019 — 11.344 lei −132.285 lei —
2019 580.280 lei în scădere față de 2018 −158.238 lei în scădere față de 2018 153.755 lei în creștere față de 2018 — 39.308 lei −114.447 lei 11
2018 634.326 lei în creștere față de 2017 120.629 lei în creștere față de 2017 119.975 lei în creștere față de 2017 — 226.924 lei 106.949 lei 11 în creștere față de 2017
2017 8.539 lei −13.880 lei 14.722 lei — 1.042 lei −13.680 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare