GOMBOS FERENC S.R.L.

GOMBOS FERENC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 42424842, Nr. Reg. Com. J30/265/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 19 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT SANISLĂU COM. SANISLĂU, SANISLĂU, NR.205, cod poștal 447260. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GOMBOS FERENC S.R.L.
CUI
42424842
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J30/265/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 martie 2020
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT SANISLĂU COM. SANISLĂU, SANISLĂU, NR.205
Cod poștal
447260
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, GOMBOS FERENC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.669 lei, un profit net de 2.961 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 38.456 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.600 lei2025 · Cifra de afaceri: 21.669 lei2020 · Profit net: −10.083 lei2021 · Profit net: −45.928 lei2022 · Profit net: −2.318 lei2023 · Profit net: −2.971 lei2024 · Profit net: −120 lei2025 · Profit net: 2.961 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 38.456 lei38 mii20202021: 3.600 lei20212025: 21.669 lei22 mii2025
Profit net lei
2020: −10.083 lei20202021: −45.928 lei−46 mii20212022: −2.318 lei20222023: −2.971 lei20232024: −120 lei20242025: 2.961 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GOMBOS FERENC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 21.669 lei 2.961 lei în creștere față de 2024 95.871 lei în creștere față de 2024 31.365 lei 6.248 lei −58.258 lei —
2024 — −120 lei în creștere față de 2023 62.946 lei în creștere față de 2023 — 1.726 lei −61.220 lei —
2023 — −2.971 lei în scădere față de 2022 62.827 lei în creștere față de 2022 — 1.727 lei −61.100 lei —
2022 — −2.318 lei în creștere față de 2021 59.890 lei în creștere față de 2021 34 lei 1.727 lei −58.129 lei —
2021 3.600 lei în scădere față de 2020 −45.928 lei în scădere față de 2020 57.653 lei în creștere față de 2020 115 lei 1.727 lei −55.811 lei 2
2020 38.456 lei −10.083 lei 25.491 lei 196 lei 15.412 lei −9.883 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare