GOSAV CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 28 decembrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

GOSAV CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 37924639, Nr. Reg. Com. J38/771/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 10 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. IANCU POP, NR.2-4, cod poștal 240193. Societatea este radiată din data de 28 decembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GOSAV CONSTRUCT S.R.L.
CUI
37924639
Stare
Radiată din 28 decembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J38/771/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iulie 2017
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. IANCU POP, NR.2-4
Cod poștal
240193
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, GOSAV CONSTRUCT S.R.L. a raportat un profit net de 35.922 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2017201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 61.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 158.845 lei2020 · Cifra de afaceri: 208.000 lei2017 · Profit net: −1.854 lei2018 · Profit net: 6.257 lei2019 · Profit net: 3.736 lei2020 · Profit net: 83.197 lei2021 · Profit net: −10.204 lei2022 · Profit net: 35.922 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 61.000 lei20182019: 158.845 lei20192020: 208.000 lei208 mii2020
Profit net lei
2017: −1.854 lei20172018: 6.257 lei20182019: 3.736 lei20192020: 83.197 lei83 mii20202021: −10.204 lei−10 mii20212022: 35.922 lei36 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru GOSAV CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — 35.922 lei în creștere față de 2021 1.869 lei în scădere față de 2021 — 36.123 lei 34.254 lei —
2021 — −10.204 lei în scădere față de 2020 76.100 lei în scădere față de 2020 89.576 lei 50.083 lei −1.668 lei —
2020 208.000 lei în creștere față de 2019 83.197 lei în creștere față de 2019 82.950 lei în scădere față de 2019 129.960 lei 141.482 lei 91.536 lei 3 în scădere față de 2019
2019 158.845 lei în creștere față de 2018 3.736 lei în scădere față de 2018 144.692 lei în creștere față de 2018 145.949 lei 137.154 lei 8.339 lei 4
2018 61.000 lei 6.257 lei în creștere față de 2017 22.821 lei în scădere față de 2017 181.321 lei 11.547 lei 4.603 lei 4
2017 — −1.854 lei 145.290 lei 142.683 lei 953 lei −1.654 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare