GOSEN TRUCKS S.R.L.

GOSEN TRUCKS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41177698, Nr. Reg. Com. J12/2200/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 27 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CÂMPENEŞTI COM. APAHIDA, STR. PRUNULUI, NR.80-82, cod poștal 407037. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GOSEN TRUCKS S.R.L.
CUI
41177698
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2200/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 mai 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT CÂMPENEŞTI COM. APAHIDA, STR. PRUNULUI, NR.80-82
Cod poștal
407037
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, GOSEN TRUCKS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.372.028 lei, o pierdere netă de 231.410 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 57.856 lei2021 · Cifra de afaceri: 284.159 lei2022 · Cifra de afaceri: 892.396 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.308.567 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.031.012 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.372.028 lei2019 · Profit net: −41.605 lei2020 · Profit net: −5.770 lei2021 · Profit net: 44.469 lei2022 · Profit net: −29.311 lei2023 · Profit net: −38.610 lei2024 · Profit net: −278.160 lei2025 · Profit net: −231.410 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 57.856 lei20192021: 284.159 lei20212022: 892.396 lei20222023: 1.308.567 lei20232024: 1.031.012 lei20242025: 1.372.028 lei1,4 mil.2025
Profit net lei
2019: −41.605 lei20192020: −5.770 lei20202021: 44.469 lei44 mii20212022: −29.311 lei20222023: −38.610 lei20232024: −278.160 lei−278 mii20242025: −231.410 lei−231 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GOSEN TRUCKS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.372.028 lei în creștere față de 2024 −231.410 lei în creștere față de 2024 810.914 lei în creștere față de 2024 82.847 lei 147.869 lei −580.198 lei —
2024 1.031.012 lei în scădere față de 2023 −278.160 lei în scădere față de 2023 668.674 lei în creștere față de 2023 128.884 lei 191.002 lei −348.788 lei —
2023 1.308.567 lei în creștere față de 2022 −38.610 lei în scădere față de 2022 623.893 lei în creștere față de 2022 174.920 lei 378.345 lei −70.628 lei —
2022 892.396 lei în creștere față de 2021 −29.311 lei în scădere față de 2021 186.600 lei în creștere față de 2021 — 154.582 lei −32.018 lei 1
2021 284.159 lei 44.469 lei în creștere față de 2020 47.047 lei în scădere față de 2020 — 44.340 lei −2.707 lei —
2020 — −5.770 lei în creștere față de 2019 47.406 lei în scădere față de 2019 — 231 lei −47.175 lei —
2019 57.856 lei −41.605 lei 99.635 lei — 58.230 lei −41.405 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare