GRACE MUSIC PRODUCTION S.R.L.

GRACE MUSIC PRODUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40384369, Nr. Reg. Com. J2019000063139. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4712 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 8 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MUGURULUI, NR.6, CAMERA 1, BL.21, SC.C, ET.4, AP.39, cod poștal 900012. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GRACE MUSIC PRODUCTION S.R.L.
CUI
40384369
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000063139
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 ianuarie 2019
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. MUGURULUI, NR.6, CAMERA 1, BL.21, SC.C, ET.4, AP.39
Cod poștal
900012
Cod CAEN
4712
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, GRACE MUSIC PRODUCTION S.R.L. a raportat un profit net de 2.452 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 44.315 lei2020 · Cifra de afaceri: 7.170 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.051 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.325 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.820 lei2019 · Profit net: 42.215 lei2020 · Profit net: −48.335 lei2021 · Profit net: 2.592 lei2022 · Profit net: −1.014 lei2023 · Profit net: 3.748 lei2024 · Profit net: −1.288 lei2025 · Profit net: 2.452 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 44.315 lei44 mii20192020: 7.170 lei20202021: 7.051 lei20212022: 1.325 lei20222023: 6.820 lei7 mii2023
Profit net lei
2019: 42.215 lei42 mii20192020: −48.335 lei−48 mii20202021: 2.592 lei20212022: −1.014 lei20222023: 3.748 lei20232024: −1.288 lei20242025: 2.452 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GRACE MUSIC PRODUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 2.452 lei în creștere față de 2024 19.572 lei în creștere față de 2024 25.648 lei 413 lei 571 lei —
2024 — −1.288 lei în scădere față de 2023 17.940 lei în creștere față de 2023 39.807 lei 868 lei −1.882 lei 0
2023 6.820 lei în creștere față de 2022 3.748 lei în creștere față de 2022 16.054 lei în scădere față de 2022 53.965 lei 270 lei −594 lei 0
2022 1.325 lei în scădere față de 2021 −1.014 lei în scădere față de 2021 24.042 lei în creștere față de 2021 68.124 lei 4.510 lei −4.342 lei 0
2021 7.051 lei în scădere față de 2020 2.592 lei în creștere față de 2020 23.726 lei în creștere față de 2020 86.117 lei 5.426 lei −3.329 lei 0 în scădere față de 2020
2020 7.170 lei în scădere față de 2019 −48.335 lei în scădere față de 2019 23.057 lei în creștere față de 2019 106.266 lei 228 lei −5.920 lei 2 în creștere față de 2019
2019 44.315 lei 42.215 lei 12.666 lei 110.934 lei 51.716 lei 42.415 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare