GRAZZIA DENTALUX S.R.L.

GRAZZIA DENTALUX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41451032, Nr. Reg. Com. J03/1982/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 26 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT ZIGONENI COM. BĂICULEŞTI, , NR.221B, cod poștal 117076. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GRAZZIA DENTALUX S.R.L.
CUI
41451032
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/1982/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iulie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT ZIGONENI COM. BĂICULEŞTI, , NR.221B
Cod poștal
117076
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, GRAZZIA DENTALUX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.905.745 lei, un profit net de 872.009 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 964.885 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.686.632 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.920.477 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.220.501 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.525.293 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.905.745 lei2019 · Profit net: −13.811 lei2020 · Profit net: 705.402 lei2021 · Profit net: 813.310 lei2022 · Profit net: 996.680 lei2023 · Profit net: 157.821 lei2024 · Profit net: 123.207 lei2025 · Profit net: 872.009 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 964.885 lei20202021: 1.686.632 lei20212022: 1.920.477 lei1,9 mil.20222023: 1.220.501 lei20232024: 1.525.293 lei20242025: 1.905.745 lei1,9 mil.2025
Profit net lei
2019: −13.811 lei−14 mii20192020: 705.402 lei20202021: 813.310 lei20212022: 996.680 lei997 mii20222023: 157.821 lei20232024: 123.207 lei20242025: 872.009 lei872 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru GRAZZIA DENTALUX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.905.745 lei în creștere față de 2024 872.009 lei în creștere față de 2024 1.285.957 lei în creștere față de 2024 510.840 lei 1.728.521 lei 953.404 lei 3 în scădere față de 2024
2024 1.525.293 lei în creștere față de 2023 123.207 lei în scădere față de 2023 54.828 lei în scădere față de 2023 131.648 lei 1.137.176 lei 1.214.728 lei 5 în creștere față de 2023
2023 1.220.501 lei în scădere față de 2022 157.821 lei în scădere față de 2022 55.388 lei în creștere față de 2022 149.777 lei 997.132 lei 1.091.521 lei 4
2022 1.920.477 lei în creștere față de 2021 996.680 lei în creștere față de 2021 16.340 lei în scădere față de 2021 97.606 lei 887.758 lei 996.980 lei 4
2021 1.686.632 lei în creștere față de 2020 813.310 lei în creștere față de 2020 28.520 lei în creștere față de 2020 100.624 lei 714.621 lei 786.725 lei 4 în creștere față de 2020
2020 964.885 lei 705.402 lei în creștere față de 2019 19.638 lei în scădere față de 2019 3.730 lei 707.699 lei 691.791 lei 3 în creștere față de 2019
2019 — −13.811 lei 19.814 lei 582 lei 5.621 lei −13.611 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare