GREEN CONS C&C S.R.L.

GREEN CONS C&C S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41237455, Nr. Reg. Com. J35/2449/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT DOLAT COM. LIVEZILE, NR.174, CAMERA 3, cod poștal 307011. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GREEN CONS C&C S.R.L.
CUI
41237455
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/2449/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT DOLAT COM. LIVEZILE, NR.174, CAMERA 3
Cod poștal
307011
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2024, GREEN CONS C&C S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 372.335 lei, un profit net de 106.542 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii201920212022202320242019 · Cifra de afaceri: 236.460 lei2021 · Cifra de afaceri: 198.245 lei2022 · Cifra de afaceri: 121.295 lei2023 · Cifra de afaceri: 396.799 lei2024 · Cifra de afaceri: 372.335 lei2019 · Profit net: 209.066 lei2021 · Profit net: 178.787 lei2022 · Profit net: 69.536 lei2023 · Profit net: 62.812 lei2024 · Profit net: 106.542 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 236.460 lei20192021: 198.245 lei20212022: 121.295 lei20222023: 396.799 lei397 mii20232024: 372.335 lei372 mii2024
Profit net lei
2019: 209.066 lei209 mii20192021: 178.787 lei20212022: 69.536 lei20222023: 62.812 lei20232024: 106.542 lei107 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GREEN CONS C&C S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 372.335 lei în scădere față de 2023 106.542 lei în creștere față de 2023 123.729 lei în scădere față de 2023 506.390 lei 369.429 lei 752.090 lei —
2023 396.799 lei în creștere față de 2022 62.812 lei în scădere față de 2022 207.580 lei în creștere față de 2022 507.314 lei 342.014 lei 641.748 lei —
2022 121.295 lei în scădere față de 2021 69.536 lei în scădere față de 2021 6.231 lei în creștere față de 2021 80.712 lei 504.455 lei 578.936 lei 1
2021 198.245 lei în scădere față de 2019 178.787 lei în scădere față de 2019 −141.036 lei în scădere față de 2019 77.797 lei 290.566 lei 509.399 lei —
2019 236.460 lei 209.066 lei 15.920 lei 761 lei 224.425 lei 209.266 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare