GREEN EYES OPTIC S.R.L.

GREEN EYES OPTIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 39851878, Nr. Reg. Com. J51/798/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 11 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, SAT VLAD ŢEPEŞ COM. VLAD ŢEPEŞ, , SOLA 17, PARCELA 862, cod poștal 917295. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GREEN EYES OPTIC S.R.L.
CUI
39851878
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J51/798/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 septembrie 2018
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT VLAD ŢEPEŞ COM. VLAD ŢEPEŞ, , SOLA 17, PARCELA 862
Cod poștal
917295
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, GREEN EYES OPTIC S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.601 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 32.475 lei2020 · Cifra de afaceri: 45.211 lei2021 · Cifra de afaceri: 18.907 lei2022 · Cifra de afaceri: 15.765 lei2018 · Profit net: −1.329 lei2019 · Profit net: 1.074 lei2020 · Profit net: 19.195 lei2021 · Profit net: −4.806 lei2022 · Profit net: −5.115 lei2023 · Profit net: −11.905 lei2024 · Profit net: −1.915 lei2025 · Profit net: −1.601 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 32.475 lei20192020: 45.211 lei45 mii20202021: 18.907 lei20212022: 15.765 lei16 mii2022
Profit net lei
2018: −1.329 lei'182019: 1.074 lei'192020: 19.195 lei19 mii'202021: −4.806 lei'212022: −5.115 lei'222023: −11.905 lei−12 mii'232024: −1.915 lei'242025: −1.601 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru GREEN EYES OPTIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.601 lei în creștere față de 2024 24.223 lei în creștere față de 2024 1.033 lei 16.987 lei −6.203 lei —
2024 — −1.915 lei în creștere față de 2023 23.479 lei în creștere față de 2023 884 lei 17.993 lei −4.602 lei —
2023 — −11.905 lei în scădere față de 2022 23.311 lei în scădere față de 2022 464 lei 20.160 lei −2.687 lei —
2022 15.765 lei în scădere față de 2021 −5.115 lei în scădere față de 2021 24.144 lei în creștere față de 2021 4.636 lei 28.726 lei 9.218 lei —
2021 18.907 lei în scădere față de 2020 −4.806 lei în scădere față de 2020 19.481 lei în scădere față de 2020 10.128 lei 23.687 lei 14.334 lei —
2020 45.211 lei în creștere față de 2019 19.195 lei în creștere față de 2019 26.256 lei în scădere față de 2019 15.434 lei 29.962 lei 19.140 lei —
2019 32.475 lei 1.074 lei în creștere față de 2018 51.377 lei în creștere față de 2018 20.787 lei 30.535 lei −55 lei —
2018 — −1.329 lei 1.800 lei 469 lei 202 lei −1.129 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare