GREEN RESORT S.R.L.

GREEN RESORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 42944241, Nr. Reg. Com. J04/1057/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5510 - Hoteluri si alte facilitati de cazare similare. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. GĂRII, NR.4, SC.A, AP.1, cod poștal 601143. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GREEN RESORT S.R.L.
CUI
42944241
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J04/1057/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2020
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. GĂRII, NR.4, SC.A, AP.1
Cod poștal
601143
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5510
Domeniu de activitate
Hoteluri si alte facilitati de cazare similare

Situații financiare

În 2024, GREEN RESORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.436.427 lei, un profit net de 11.800 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 284.780 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.502.617 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.425.449 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.669.793 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.436.427 lei2020 · Profit net: −9.923 lei2021 · Profit net: 212.429 lei2022 · Profit net: 144.456 lei2023 · Profit net: 48.149 lei2024 · Profit net: 11.800 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 284.780 lei20202021: 1.502.617 lei20212022: 1.425.449 lei20222023: 1.669.793 lei1,7 mil.20232024: 1.436.427 lei1,4 mil.2024
Profit net lei
2020: −9.923 lei−10 mii20202021: 212.429 lei212 mii20212022: 144.456 lei20222023: 48.149 lei20232024: 11.800 lei12 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GREEN RESORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 1.436.427 lei în scădere față de 2023 11.800 lei în scădere față de 2023 371.346 lei în creștere față de 2023 70.063 lei 300.803 lei 12.000 lei 9 în scădere față de 2023
2023 1.669.793 lei în creștere față de 2022 48.149 lei în scădere față de 2022 316.385 lei în creștere față de 2022 15.285 lei 349.449 lei 48.349 lei 11
2022 1.425.449 lei în scădere față de 2021 144.456 lei în scădere față de 2021 199.994 lei în creștere față de 2021 12.677 lei 331.973 lei 144.656 lei 11 în creștere față de 2021
2021 1.502.617 lei în creștere față de 2020 212.429 lei în creștere față de 2020 151.861 lei în creștere față de 2020 21.087 lei 333.480 lei 202.706 lei 10 în creștere față de 2020
2020 284.780 lei −9.923 lei 99.884 lei — 90.161 lei −9.723 lei 7

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare