GREENGRASS PROPERTIES ROM SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 21731755, Nr. Reg. Com. J2007001313089. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2007. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SITEI, NR.17A, CAMERA NR.2, cod poștal 500074. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- GREENGRASS PROPERTIES ROM SRL
- CUI
- 21731755
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007001313089
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 15 mai 2007
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. SITEI, NR.17A, CAMERA NR.2.
- Cod poștal
- 500074
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6811
- Domeniu de activitate
- Agentii imobiliare
Situații financiare
În 2025, GREENGRASS PROPERTIES ROM SRL a raportat o pierdere netă de 3.213 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −3.213 lei în scădere față de 2024 | 246.942 lei în creștere față de 2024 | 206.978 lei | 200 lei | −39.764 lei | — |
| 2024 | — | −2.142 lei în scădere față de 2023 | 243.729 lei în creștere față de 2023 | 206.978 lei | 200 lei | −36.551 lei | — |
| 2023 | — | −1.743 lei în creștere față de 2022 | 241.587 lei în creștere față de 2022 | 206.978 lei | 200 lei | −34.409 lei | — |
| 2022 | — | −2.100 lei în creștere față de 2021 | 239.844 lei în creștere față de 2021 | 206.978 lei | 200 lei | −32.666 lei | — |
| 2021 | — | −5.946 lei în scădere față de 2020 | 237.744 lei în creștere față de 2020 | 206.978 lei | 200 lei | −30.566 lei | — |
| 2020 | — | −1.709 lei în creștere față de 2019 | 234.943 lei în creștere față de 2019 | 206.978 lei | 3.345 lei | −24.620 lei | — |
| 2019 | — | −2.352 lei în scădere față de 2018 | 233.234 lei în creștere față de 2018 | 206.978 lei | 3.345 lei | −22.911 lei | — |
| 2018 | — | −1.075 lei în scădere față de 2017 | 230.881 lei în creștere față de 2017 | 206.978 lei | 3.345 lei | −20.558 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 229.806 lei | 206.978 lei | 3.345 lei | −19.483 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 229.806 lei | 206.978 lei | 3.345 lei | −19.483 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
