GRMU TRAINING & MANAGEMENT S.R.L.

GRMU TRAINING & MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Buzău, România. Date de identificare: CUI 42511019, Nr. Reg. Com. J2020000343109. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 19 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. SPERANŢEI, NR.12. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GRMU TRAINING & MANAGEMENT S.R.L.
CUI
42511019
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000343109
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 mai 2020
Județ
Buzău
Sediul social
JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, STR. SPERANŢEI, NR.12
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, GRMU TRAINING & MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.810.905 lei, un profit net de 2.173.012 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 219.062 lei2021 · Cifra de afaceri: 654.122 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.311.905 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.007.140 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.544.640 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.810.905 lei2020 · Profit net: 147.329 lei2021 · Profit net: 477.974 lei2022 · Profit net: 1.088.848 lei2023 · Profit net: 670.891 lei2024 · Profit net: 1.941.169 lei2025 · Profit net: 2.173.012 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 219.062 lei20202021: 654.122 lei20212022: 1.311.905 lei20222023: 1.007.140 lei20232024: 2.544.640 lei20242025: 2.810.905 lei2,8 mil.2025
Profit net lei
2020: 147.329 lei20202021: 477.974 lei20212022: 1.088.848 lei20222023: 670.891 lei20232024: 1.941.169 lei20242025: 2.173.012 lei2,2 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru GRMU TRAINING & MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.810.905 lei în creștere față de 2024 2.173.012 lei în creștere față de 2024 390.312 lei în creștere față de 2024 5.461 lei 2.559.063 lei 2.174.212 lei 2
2024 2.544.640 lei în creștere față de 2023 1.941.169 lei în creștere față de 2023 84.209 lei în creștere față de 2023 3.998 lei 2.022.580 lei 1.942.369 lei 2
2023 1.007.140 lei în scădere față de 2022 670.891 lei în scădere față de 2022 62.750 lei în scădere față de 2022 6.818 lei 728.023 lei 672.091 lei 2
2022 1.311.905 lei în creștere față de 2021 1.088.848 lei în creștere față de 2021 113.557 lei în creștere față de 2021 9.714 lei 1.193.891 lei 1.090.048 lei 2 în creștere față de 2021
2021 654.122 lei în creștere față de 2020 477.974 lei în creștere față de 2020 21.381 lei în creștere față de 2020 2.696 lei 497.859 lei 479.174 lei 1
2020 219.062 lei 147.329 lei 14.098 lei — 162.427 lei 148.329 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare