GRUPPO HABITAT S.R.L.

GRUPPO HABITAT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 39758176, Nr. Reg. Com. J33/1260/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 20 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT MARGINEA COM. MARGINEA, NR.2909, cod poștal 727345. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
GRUPPO HABITAT S.R.L.
CUI
39758176
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J33/1260/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 august 2018
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT MARGINEA COM. MARGINEA, NR.2909
Cod poștal
727345
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, GRUPPO HABITAT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 482.402 lei, un profit net de 119.910 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2018201920202021202220242018 · Cifra de afaceri: 257.937 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.281.075 lei2020 · Cifra de afaceri: 460.104 lei2021 · Cifra de afaceri: 549.055 lei2022 · Cifra de afaceri: 572.342 lei2024 · Cifra de afaceri: 482.402 lei2018 · Profit net: 197.293 lei2019 · Profit net: 777.119 lei2020 · Profit net: 4.775 lei2021 · Profit net: 86.011 lei2022 · Profit net: 242.430 lei2024 · Profit net: 119.910 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 257.937 lei20182019: 1.281.075 lei1,3 mil.20192020: 460.104 lei20202021: 549.055 lei20212022: 572.342 lei20222024: 482.402 lei482 mii2024
Profit net lei
2018: 197.293 lei20182019: 777.119 lei777 mii20192020: 4.775 lei20202021: 86.011 lei20212022: 242.430 lei20222024: 119.910 lei120 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru GRUPPO HABITAT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 482.402 lei în scădere față de 2022 119.910 lei în scădere față de 2022 26.685 lei în scădere față de 2022 — 1.258.699 lei 1.232.093 lei 2
2022 572.342 lei în creștere față de 2021 242.430 lei în creștere față de 2021 413.956 lei în creștere față de 2021 — 1.289.385 lei 927.829 lei 2
2021 549.055 lei în creștere față de 2020 86.011 lei în creștere față de 2020 55.419 lei în scădere față de 2020 — 1.110.818 lei 1.065.399 lei 2
2020 460.104 lei în scădere față de 2019 4.775 lei în scădere față de 2019 201.209 lei în creștere față de 2019 — 885.596 lei 979.387 lei 2 în scădere față de 2019
2019 1.281.075 lei în creștere față de 2018 777.119 lei în creștere față de 2018 12.710 lei în creștere față de 2018 — 987.322 lei 974.612 lei 4 în creștere față de 2018
2018 257.937 lei 197.293 lei 7.552 lei — 205.045 lei 197.493 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare